REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Wjechał koń trojański. HALO Channel może zainstalować każdy posiadacz Androida

Microsoft kontynuuje politykę oferowania usług w środowiskach i systemach należących do konkurencji. Od dzisiaj każdy miłośnik sieciowych strzelanin może zainstalować aplikację HALO Channel na swoim urządzeniu z Androidem.

16.07.2015
19:07
HALO Channel może zainstalować każdy posiadacz Androida
REKLAMA

Od dłuższego czasu Microsoft otwiera swoje usługi na posiadaczy konkurencyjnych systemów. Niestety, bez żadnej wzajemności. Pakiet Office, praktyczne Office Lens, mapy HERE, Outlook i masa innych programów – to wszystko pozycje, które ściągniemy dzisiaj bez żadnych problemów z Google Play oaz iTunes App Store.

REKLAMA

Kolejnym programem, który zadebiutował poza trójkątem Windows – Windows Phone – Xbox, jest HALO Channel.

Aplikacja to agregator wszystkiego, co ma w tytule HALO. Zwiastuny nadchodzących gier, ligowe rozgrywki, konferencje prasowe czy świetny serial HALO: Nightfall – znajdziecie tutaj praktycznie każdy materiał, który dotyczy sieciowej strzelaniny i Master Chiefa. Brakuje jedynie samych gier. Jeżeli jednak szukacie programu, za pomocą którego zawsze będziecie na bieżąco z machiną HALO – nie znajdziecie lepszej aplikacji.

halo channel 2
REKLAMA

Niestety, nie jest idealnie. Aplikacja lubi gubić obraz podczas oglądania materiałów filmowych. Tych jest całe mnóstwo. Większość z nich naprawdę ciekawa i szkoda, że byłem zmuszany do regularnych powrotów do głównego menu. Przed twórcami HALO Channel wciąż jeszcze wiele pracy, aby program był w pełni używalny.

Dobra aplikacja towarzysząca dla gry jest na wagę złota. Wiedzą o tym wszyscy miłośnicy Destiny. Program na smartfony i tablety niezwykle ułatwia rozgrywkę, pozwala zarządzać ekwipunkiem, a nawet przybliża nam elementy historii niedostępne podczas rozgrywki na stacjonarnej konsoli. Premiera HALO 5 coraz bliżej, toteż znaczenie aplikacji HALO Channel również będzie jedynie rosnąć.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA