REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

„Hitman GO” nareszcie na Windows Phone! W to absolutnie trzeba zagrać

Tego się nie spodziewałem. Po wielu miesiącach od pierwotnej premiery, kapitalne „Hitman GO” nareszcie pojawiło się w sklepach Windows Phone oraz Windows 8.1. Co jak co, ale akurat ta aplikacja jest warta swoich pieniędzy.

28.04.2015
11:17
„Hitman GO” nareszcie na Windows Phone!
REKLAMA

„Hitman GO” zadebiutowało na platformach cyfrowej dystrybucji jeszcze w 2014 roku. Osobiście zdążyłem już pokonać kapitalną aplikację logiczną, która korzysta ze sławy najpopularniejszego płatnego zabójcy w branży gier. Skorzystam jednak z okazji i będę polecał ten świetny tytuł każdemu, bez znaczenia jakiego mobilnego systemu operacyjnego używa.

REKLAMA
hitman go 2

„Hitman GO” nie jest typową grą akcji, a stylizowaną na planszówkę turową produkcją logiczną.

W swojej recenzji tytułu na Spider’s Web pisałem między innymi:

„Jestem zachwycony tym, w jakim kierunku poszli producenci odpowiedzialni za Hitman GO. Mobilna aplikacja została ustylizowana na grę planszową, z figurkami, planszami oraz pionkami. Każda lokacja wygląda jak makieta z prawdziwego zdarzenia, wykonana z modelarskich budulców oraz zastygła w bezruchu.

Szklarnia, kort tenisowy, piwnica, ogromna posiadłość czy luksusowy lokal – wszystko wygląda jak gdyby było częścią prawdziwej gry planszowej, którą Squre Enix lada moment wypuści na sklepowe półki i po którą bez żadnego zastanawiania bym pobiegł.

Pomysłowość oraz nietuzinkowe myślenie producentów zasługuje na najwyższe uznanie. Wszyscy, którzy myślą sobie teraz „Hitman jako gra planszowa? Meh, to nie ma szans bytu” są po prostu w błędzie. Tak samo, jak ja byłem, w mobilną aplikację inwestując dopiero za namową znajomych.

hitman go 3

Nie żałuję ani grosza z tych 15 złotych. Square Enix podbija poprzeczkę casualowych gier niezwykle wysoko, zostawiając takie serie jak Angry Birds czy inne Cut the Rope kilka długości w tyle. Na przynajmniej kilku płaszczyznach.”

REKLAMA

Hitman GO jest już możliwy do pobrania dla mobilnych i stacjonarnych kafli.

Poniżej znajdziecie odnośnik do gry w sklepie Windows Phone. Ważącą ponad 450 megabajtów aplikację dla Windowsa 8.1 możecie odnaleźć za pomocą uniwersalnej aplikacji Sklep Windows. Niestety, na ten moment nic nie wiadomo o jednym, łączonym zakupie na oba systemy. To póki co tyle w kontekście uniwersalnego systemu na zróżnicowane urządzenia Microsoftu. Tak czy inaczej – naprawdę warto!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA