REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry /
  3. Seriale
  4. Mobile

Hodor stworzył najbardziej nieprzydatny kalkulator na Androida w historii

Część mobilnych aplikacji zachwyca funkcjonalnością. Inne zaskakują liczbą opcji oraz kompleksowym wykonaniem. Kolejne powalają wizualnie, zacierając granice między stacjonarnymi i przenośnymi urządzeniami. Część programów… po prostu jest. To najlepsze, co można o nich napisać. „Hodor” to bez dwóch zdań idealny reprezentant tego zbioru.

07.04.2015
19:25
Hodor - najbardziej nieprzydatny kalkulator na Androida w historii
REKLAMA
REKLAMA
hodor calculator 3

Hodor – wyrazista postać z serialu „Gra o Tron” realizuje się na różnych płaszczyznach. Kiedy nie występuje w serialu, gra na przykład muzykę klubową. Od dłuższego czasu wiemy, że zwalistego mężczyzny o dosyć wąskim zasobie słów zabraknie w piątym, debiutującym lada moment sezonie serialu. Chociaż w super-produkcji HBO nie będzie Hodora, ten nie pozwala o sobie zapomnieć za sprawą aplikacji – kalkulatora. To nie mogło skończyć się dobrze.

„Hodor” to kalkulator równie sprytny i inteligentny, co jego twórca.

Wszyscy widzowie „Gry o Tron” zdają sobie sprawę, że Hodor nie jest najbardziej rozgarniętą i wszechstronną postacią w serialu oraz książkach R. R. Martina. Chociaż idealnie nadaje się jako tragarz, dyplomatą jest już raczej mizernym. Wojownik również z niego żaden, pomimo postury niczym dąb. To może chociaż liczenie złota spływającego do królewskich skarbców?

Cóż… na tym polu Hodor jest zapewne równie przydatny co sygnowana jego imieniem aplikacja w Google Play. Nie zrozumcie mnie źle, ta jest naprawdę dobra. O ile mamy ochotę policzyć Hodory. Przy bardziej egzotycznych zadaniach, jak na przykład działania na liczbach, program debiutujący w Google Play nie do końca zdaje egzamin. Kto by się tam jednak przejmował śmiesznymi cyferkami.

Program „Hodor” jest najlepszym przykładem na to, że pomysłowość (i odtwórczość) producentów mobilnych aplikacji nie zna granic. Czekam na symulator spadania Brana oraz siłowanie się na rękę z Jaime’m. Oba programy będą równie pomocne w codziennym życiu posiadaczy smartfonów i tabletów.

REKLAMA
hodor

Pozostając przy „Grze o Tron” – pamiętajcie, że piąty sezon superprodukcji HBO startuje już 12 kwietnia. Polscy widzowie powinni uzbroić się w litry kawy, czekając na nocną premierę długo oczekiwanego pilota.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA