REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

I urodziny serii Kolekcja Klasyki - ujawniamy 2 nowe gry

Cenega Poland z nieukrywaną radością informuje, iż wkrótce seria Kolekcja Klasyki (najchętniej kupowane gry komputerowe w Polsce!) obchodzić będzie wyjątkowy jubileusz - pierwszą rocznicę istnienia na rynku!

13.04.2007
21:28
Rozrywka Spidersweb
REKLAMA

Jednym słowem, już od roku tytuły z serii Kolekcja Klasyki są w Waszych domach dostarczając najlepszych zbiorów gier (Antologie!) oraz rozrywki na najwyższym poziomie. Zgodnie z zapowiedzią z zeszłego piątku dzisiaj przyszła pora, aby ujawnić pierwsze z siedmiu nowych gier, które pojawią się 18 maja w serii Kolekcja Klasyki!

REKLAMA

Deus Ex Antologia czyli długo oczekiwana, kompletna edycja serii Deus Ex zawierająca Deus Ex w wersji Game of The Year, Deus Ex: Invisible War oraz Project Snowblind. Dzięki takiemu pakietowi odkryjesz w pełni futurystyczny świat Deus Ex - czas wielkich korporacji, genetycznych modyfikacji, tajemniczych spisków i terroryzmu elektronicznego. Deus Ex jest jedną z najlepszych serii gier wszech czasów (ponad 30 nagród dla gry roku) i absolutnie każdy powinien spróbować swoich sił w tej mrocznej wizji przyszłości. Warto dodać, że na potrzeby wydania tej antologii w serii Kolekcja Klasyki, pierwsza część Deus Ex została premierowo przetłumaczona na język polski.

Dungeon Siege: Legends of Aranna to pełne wydanie jednej z najlepszych gier RPG ostatnich lat. W pudełku, wraz z podstawową wersją znajduje się nigdy wcześniej nie publikowany na rynku polskim dodatek Legends of Aranna. Wzbogaca on fantastyczny świat Dungeon Siege® m.in. o zupełnie nową kampanię dla pojedynczego gracza, 9 unikatowych obszarów do odwiedzenia, 70 potężnych zaklęć oraz nowe rasy i profesje dla graczy. Ponadto, grafika i sztuczna inteligencja potworów uległy znacznej poprawie, dzięki czemu przeżyjesz przygody, o jakich Ci się wcześniej nie śniło. Dungeon Siege®: Legends of Aranna™ zostanie wydany w podwójnej wersji językowej - polskiej (napisy) lub oryginalnej angielskiej do wyboru.

Kolekcja Klasyki to:

* Najlepsze, oczekiwane przez graczy tytuły w bardzo korzystnej cenie - jedynie 24.90 PLN;

* Unikalne na skalę światową Antologie, które zawierają poprzednie części danego tytułu;

* Eleganckie wydania - ekskluzywna poligrafia, nowoczesne pudełko DVD oraz wyczerpująca, drukowana instrukcja;

* Ponownie przetestowane i poprawione polskie wersje językowe z zaimplementowanymi najnowszymi patchami;

* Każda gra w polskiej wersji językowej - wiele z nich po raz pierwszy po polsku;

REKLAMA

* W każdej grze super bonus! - najwyższej jakości poradniki na rynku polskim opracowane przez renomowany serwis GRY-OnLine oraz pełne instrukcje w formacie PDF, dzięki którym każdy gracz pozna wszystkie tajniki swojej ulubionej gry.

Informacja prasowa Cenega Poland

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA