REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

I urodziny serii Kolekcja Klasyki - ujawniamy 2 nowe gry

Cenega Poland z nieukrywaną radością informuje, iż wkrótce seria Kolekcja Klasyki (najchętniej kupowane gry komputerowe w Polsce!) obchodzić będzie wyjątkowy jubileusz - pierwszą rocznicę istnienia na rynku! Jednym słowem, już od roku tytuły z serii Kolekcja Klasyki są w Waszych domach dostarczając najlepszych zbiorów gier (Antologie!) oraz rozrywki na najwyższym poziomie.

27.04.2007
18:28
Rozrywka Blog
REKLAMA

Zgodnie z zapowiedzią z zeszłego piątku dzisiaj przyszła pora, aby po Deus Ex Antologia, Dungeon Siege®: Legends of Aranna™, Knights of Honor, Kozacy 2 i Sid Meier's The Pirates! ujawnić ostatnie dwie z siedmiu nowych gier, które pojawią się 18 maja w serii Kolekcja Klasyki!

REKLAMA

Brothers In Arms: Road to Hill 30 firmy Ubi Soft to oparta na faktach dynamiczna gra FPP, przedstawiająca przygody sierżanta Bakera z Amerykańskiej 101 dywizji spadochronowej. W czasie słynnego zrzutu spadochronowego, poprzedzającego główny atak na Normandię, przedstawionego między innymi w serialu "Kompania Braci", Baker i jego ludzie toczą zaciekłe walki z broniącymi się Niemcami. Najważniejszymi cechami tej wspaniałej gry są dopracowana grafika, autentyczność wydarzeń, wyrazisty dźwięk pola walki - to wszystko sprawia, że ciężko oderwać się od komputera. Idealnym dopełnieniem polskiego wydania Brothers In Arms: Raod to Hill 30 jest niepowtarzalna lokalizacja dźwiękowa z Jarosławem Łukomskim w roli głównej, który był również narratorem w serialu "Kompania Braci".

Grand Theft Auto Trylogia firmy Rockstar to najbardziej oczekiwana przez polskich graczy reedycja wszech czasów! To niesamowite wydanie zawiera Grand Theft Auto I, dodatek Grand Theft Auto London 1969, Grand Theft Auto II oraz Grand Theft Auto III. W tej serii gier wcielamy się w rolę gangstera, który wykonując zróżnicowane misje dla rodzin mafijnych pnie się w hierarchii przestępczego świata. Kradzieże samochodów, napady na banki, ucieczki przed policją, porwania i rozboje - to wszystko czeka na Ciebie w gigantycznych, żyjących własnym życiem, miastach. Co bardzo ważne, wszystkie gry zostały gruntownie przetestowane pod kątem zgodności systemami operacyjnymi Windows®. Wszystkie gry w zestawie Grand Theft Auto Trylogia zostały przetłumaczone na język polski! (pierwsza i druga cześć to lokalizacje absolutnie premierowe, natomiast w przypadku części trzeciej tłumaczenie zostało poprawione w stosunku do oryginalnego wydania). Do zobaczenia w świecie zbrodni i bezprawia!

Ale to nie koniec atrakcji! Już w nadchodzącym tygodniu majowym będziemy informować o trzech wyjątkowych promocjach, jakie przygotowaliśmy z okazji I urodzin serii Kolekcja Klasyki, które ruszają już 18 maja.

Kolekcja Klasyki to:

*Najlepsze, oczekiwane przez graczy tytuły w bardzo korzystnej cenie - jedynie 24.90 PLN;

*Unikalne na skalę światową Antologie, które zawierają poprzednie części danego tytułu;

*Eleganckie wydania - ekskluzywna poligrafia, nowoczesne pudełko DVD oraz wyczerpująca, drukowana instrukcja;

*Ponownie przetestowane i poprawione polskie wersje językowe z zaimplementowanymi najnowszymi patchami;

*Każda gra w polskiej wersji językowej - wiele z nich po raz pierwszy po polsku;

REKLAMA

*W każdej grze super bonus! - najwyższej jakości poradniki na rynku polskim opracowane przez renomowany serwis GRY-OnLine oraz pełne instrukcje w formacie PDF, dzięki którym każdy gracz pozna wszystkie tajniki swojej ulubionej gry.

Informacja prasowa Cenega Poland

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA