REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Uznane przez krytyków INSIDE już na iOS! Początek tej wyjątkowej gry rozegrasz za darmo

INSIDE to jedna z najciekawszych gier niezależnych, jakie kiedykolwiek powstały. No, ale czego innego można się spodziewać po twórcach sławnego Limbo. Teraz każdy z nas może sprawdzić, czy wielkie uznanie dla tego tytułu jest zasadne, testując darmowy trial na iOS.

16.12.2017
12:00
Uznane przez krytyków INSIDE już na iOS! Początek jest za darmo
REKLAMA
REKLAMA

INSIDE bez żadnych opłat pobierzecie iTunes App Store. Powstrzymajcie jednak przedwczesną radość. Za darmo rozegracie tylko i wyłącznie pierwszy rozdział wyjątkowej opowieści. Po dotarciu do pewnego punktu gry aplikacja zaoferuje ci wybór - kupić pełen produkt za 33 zł lub ponownie rozegrać testowy obszar dostępny za darmo.

33 zł to bardzo dużo jak na aplikację mobilną. Nawet za INSIDE.

Żebyśmy mieli jasność - aplikacja jest wyjątkowa i koniecznie musicie dać jej szansę. Początek jest arcyciekawy, trochę niepokojący, a do tego niezwykle grywalny. Zwiedzicie las oraz tajemniczą farmę, poznając podstawowe mechanizmy rozgrywki. Te, podobnie jak w Limbo, są bardzo kontekstowe. Premiowana jest inteligencja gracza, ponieważ INSIDE nie posiada żadnego samouczka ani wyskakujących okien z instrukcjami. Tak jak lubię.

Jestem przekonany, że INSIDE na pewno się wam spodoba. Może po prostu nie na tyle, aby zapłacić za mobilną produkcję 33 zł. Chociaż gra jest oszczędna w stylistyce i detalach, o wiele bardziej wolałbym się nią rozkoszować na wielkim ekranie. Dotykowe sterowanie jest intuicyjne, ale nieco mało precyzyjne. Poczujecie to zwłaszcza w dalszej części darmowego rozdziału, rozwiązując pewną zagadkę logiczną.

REKLAMA

INSIDE jest przy okazji jedną z niewielu gier, którym udało się mocno podgrzać mojego iPhone’a 8 Plus. Mało która aplikacja, nawet z rozbudowanym środowiskiem 3D o otwartej strukturze, potrafi doprowadzić smartfon do takiego stanu. Na szczęście produkcja jest bardzo płynna, szybko się ładuje i nie ma z nią żadnych problemów technicznych. Pobierać!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA