REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Już jest! System Shock 2 do pobrania na GOG

Wczoraj informowaliśmy, dlaczego jedna z najlepszych gier w historii branży dopiero teraz ukaże się w reedycji na aktualne systemy operacyjne. Dzisiaj znamy cenę i zawartość paczki oferowanej na GOG.com

14.02.2013
18:01
Rozrywka Blog
REKLAMA
REKLAMA

O tym, że System Shock 2 po prostu trzeba kupić, bez kręcenia nosem na (i tak niezłą) grafikę z 1999 roku, już pisaliśmy. Prawie 24 godziny wstecz wciąż nie wiedzieliśmy, co wchodzi w skład zestawu, jaki zostanie zaoferowany przez Good Old Games. Teraz już wiemy, że zarówno cena, jak i zawartość paczki jest godna polecenia. Platforma cyfrowej dystrybucji z polskimi korzeniami spisała się na medal.

System Shocka 2 na GOG.com kupimy za dziesięć dolarów, bez jednego centa. Szczerze, znając podejście tej platformy co do sprzedaży, liczyłem na jakiś 24 godzinny upust, jednak nic z tego. Z drugiej strony, stawka wcale nie jest duża, biorąc pod uwagę zarówno inne ceny na Good Old Games, jak również hype, jaki od przedwczoraj związany jest z tym tytułem. Po tylu latach starań o prawa do cyfrowej dystrybucji i z produktem takiego kalibru (sama śmietanka wśród gier, jakichkolwiek, kiedykolwiek powstałych) GOG mogłoby sobie życzyć znacznie więcej zielonych, a gra dalej byłaby warta zakupu.

REKLAMA

Co wchodzi w skład zestawu? Poza samym System Shock 2, w angielskiej i niemieckiej wersji językowej, dostajemy pokaźny wór dodatków i bonusów. Jest poradnik, który naprawdę się przyda. Mamy wywiad z Kenem Levine, twórcą System Shocka, Bioshocka i założycielem Irrational Games. Nie zabrakło tapety, ścieżki dźwiękowej (zarówno w formacie .mp3 jak i .FLAC), artworków z gry, dwóch awatarów oraz dokumentu o powstawaniu produkcji. Zestaw całkiem pokaźny, choć liczyłem na coś mniej standardowego, coś wyjątkowego, bo i sama gra jest jak najbardziej wyjątkowa. Mimo wszystko, jak już pisałem wczoraj, nie ma innej możliwości, jak tylko kupować w ciemno. Taką grą po prostu nie da się zawieść.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA