REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Już jutro Zona wokół Czarnobyla stanie otworem!

Już tylko godziny dzielą graczy od możliwości postawienia pierwszych kroków w Strefie odwzorowanej w niecierpliwie oczekiwanej grze S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla. Ten rewolucyjny FPS trafi do sprzedaży w całym kraju już jutro!

12.04.2007
19:57
Rozrywka Blog
REKLAMA

S.T.A.L.K.E.R. to wyjątkowe połączenie gry FPS i RPG, dające graczowi możliwość swobodnej eksploracji terenów wokół elektrowni w Czarnobylu. Gracz wciela się w stalkera, przemierzającego tzw. zonę w poszukiwaniu artefaktów, uczestnicząc jednocześnie w wielowątkowej opowieści i poszukując odpowiedzi na dręczące go pytania.

REKLAMA

Główne cechy tej produkcji to przede wszystkim: niepowtarzalny klimat (zdecydowanie nie dla ludzi o słabych nerwach), bardzo dobre AI komputerowych przeciwników - potrafiących działać w zespole, ogromna przestrzeń do eksploracji, ponad 30 rodzajów broni, wciągająca fabuła i siedem alternatywnych sposobów ukończenia rozgrywki.

REKLAMA

S.T.A.L.K.E.R. pojawi się na półkach sklepowych w całej Polsce już jutro, 13 kwietnia, w polskiej, kinowej wersji językowej i cenie 99,90 PLN. Grę można również kupić taniej w sklepie gram.pl, wykorzystując Wirtualne Pieniądze. Wydanie podstawowe dostępne jest już od 79,90 PLN, zaś wyjątkową, niezwykle bogatą i limitowaną Edycję Kolekcjonerską można zamówić nawet za 159,90 PLN.

Informacja prasowa CD Projekt

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA