REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Klimatyczny S.T.A.L.K.E.R. - premiera już za tydzień!

Już tylko tydzień dzieli nas od polskiej premiery gry S.T.A.L.K.E.R.! Oczekiwanie na tego rewolucyjnego FPS-a zakończy się dla graczy w naszym kraju w piątek, 13 kwietnia!

06.04.2007
15:19
Rozrywka Spidersweb
REKLAMA

S.T.A.L.K.E.R., rewolucyjny FPS, toczący się na terenie elektrowni w Czarnobylu, po wielu latach produkcji trafia do sprzedaży w Polsce już za 7 dni. Wtedy też wszyscy gracze w naszym kraju przekonają się, że na dzieło ukraińskiego zespołu GSC GameWorld naprawdę warto było czekać.

REKLAMA

Pierwsze recenzje w branżowych pismach i portalach nie pozostawiają wątpliwości - S.T.A.L.K.E.R. to produkcja ze wszech miar udana, która z pewnością spodoba się każdemu miłośnikowi FPS-ów i niekonwencjonalnych, rewolucyjnych rozwiązań.

S.T.A.L.K.E.R. trafi na sklepowe półki w piątek 13 kwietnia, w cenie 99,90 PLN i polskiej, kinowej wersji językowej. Jej wyjątkową cechą jest również sposób tłumaczenia przerywników filmowych - pozostawiono rosyjskie głosy oraz dodano głos lektora dobrze znanego z telewizji - Mirosława Uttę.

REKLAMA

Grę można również kupić taniej w sklepie gram.pl, wykorzystując Wirtualne Pieniądze. Wydanie podstawowe dostępne jest już od 79,90 PLN, zaś wyjątkową, niezwykle bogatą Edycję Kolekcjonerską można zamówić nawet za 159,90 PLN.

Informacja prasowa CD Projekt

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA