REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Kolejny prezent od EA: darmowy "Bejeweled 3"

Dwukrotnie wybrane najgorszym przedsiębiorstwem Ameryki i uhonorowane dwiema statuetkami "Golden Poo" EA Games robi co może, aby poprawić swój PR. W ramach akcji "Specjalny prezent" co jakiś czas rozdaje darmowe gry na Origina. Tym razem padło na "Bejeweled 3"

17.09.2014
12:37
Kolejny prezent od EA: darmowy „Bejeweled 3”
REKLAMA

Po głośnych i uznanych produkcjach, taki jakich "Dead Space" i"Battlefield 3", do rąk graczy trafiły również nieco skromniejsze, choć wcale niekoniecznie nieciekawe produkcje, jak na przykład "Plants vs Zombies", "Peggle" czy "Wing Commander 3". Teraz przyszła kolei na trzecią część gry cieszącej się kolosalną popularnością, przede wszystkim wśród graczy casualowych, która doczekała się niepoliczalnej ilości klonów. Mowa oczywiście o "Bejeweled".

REKLAMA
bejeweled 3

To prosta gra logiczna autorstwa studia PopCap Games, w której chodzi o przesuwanie klejnotów w pionie i w poziomie, tak, aby połączyć w linii prostej przynajmniej trzy takie same. Każde tego typu połączenie zapewnia określoną liczbę punktów, potrzebną do odblokowania kolejnego poziomu. Daję głowę, że każdy miał kiedyś okazję zagrać w tego typu grę. "Bejeweled 3" oferuje kilka trybów rozgrywki oraz szereg urozmaicających rozwiązań mechanicznych - między innymi specjalne klejnoty, pozwalające na przykład zwiększyć czas, którym dysponuje gracz, albo wysadzić wszystkie kamienie danego koloru.

REKLAMA

I chociaż "Battlefield" i "Dead Space" rozbudziły oczekiwania, to w zasadzie trudno narzekać na nowy prezent od EA. Ostatecznie aż do 28 października dostępny jest całkowicie bezpłatnie. Darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby. Aby pobrać "Bejeweled 3" należy posiadać konto Origin - gra zostanie przypisana do niego na zawsze.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA