REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Krótka piłka: Zwiastun Silent Hills to najprawdopodobniej najstraszniejsza rzecz, jaką dzisiaj zobaczysz

Silent Hills, najpierw jako tajemniczy projekt P.T. został zaprezentowany światu podczas europejskich targów gier Gamescom. Okazało się, że za nikomu nic nie mówiącym projektem stoi sam Hideo Kojima oraz reżyser Del Toro. Dzisiaj, z okazji imprezy Tokio Game Show, możemy zobaczyć pierwszy zwiastun przedstawiający grę w akcji.

18.09.2014
10:50
Krótka piłka: Zwiastun Silent Hills to najprawdopodobniej najstraszniejsza rzecz, jaką dzisiaj zobaczysz
REKLAMA
REKLAMA

Jakież to było zaskoczenie w całej społeczności graczy, kiedy P.T. od nic nikomu nie mówiącego studia okazało się być nową odsłoną Mrocznego Wzgórza! Silent Hills to niezwykle głośny projekt, który jest realizowany przy współpracy wizjonera w branży gier – Hideo Kojimy oraz popularnego reżysera Guillermo del Toro. Pikanterii produkcji dodaje też fakt, że twarzy oraz głosu głównemu bohaterowi użyczył sam Norman Reedus, uwielbiany przez fanów aktor błyszczący w serialu The Walking Dead.

REKLAMA

Duet Kojima – Del Toro od początku zapowiedział, że ma w nosie konwenanse oraz trendy w branży gier. Silent Hills będzie śmiertelnie przerażające, bez żadnej taryfy ulgowej dla zaszczutego gracza. Muszę się przyznać, ze z demem P.T. po prostu nie wytrzymałem. Po materiale filmowym widać, że pełna wersja gry będzie równie przerażająca. Szykuje się jedna z tych gier, które chce się mieć, ale nie chce się uruchamiać.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA