REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Lara będzie twoja za grosze

Dawno nie widziałem tak atrakcyjnej promocji, kupimy bowiem za grosze cyfrowe wydania produkcji z cyklu „Tomb Raider”.

24.02.2013
12:06
Lara będzie twoja za grosze
REKLAMA
REKLAMA

Wszystkie części „Tomb Raider”, poczynając od pierwszej, a skończywszy na ostatniej, trzymają wysoki poziom. Od dzisiaj kupimy je w zaskakująco niskich cenach. Promocję przygotował sklep Muve.pl i potrwa ona do niedzieli.

GRY Z LARĄ PO 3,75
W tej cenie dostajemy pierwsze wydanie „Tomb Raider” z dodatkiem „Unfinished Business”. Młodsi gracze mają tym samym doskonałą okazję na poznanie klasyki elektronicznej rozrywki, a starsi do powspominania. Pomijając grafikę dotkniętą zębem czasu (mimo to lokacje nadal imponują swoim wykonaniem), rozgrywka niezmiennie dostarcza dobrej i niejednokrotnie trudnej zabawy. Kolejną grę stanowi „The Dragon of Xian” wzbogacony o dodatek „Golden Mask”. Pod względem wizualnym wygląda lepiej od poprzedniczki. Nadal jednak, jak na dzisiejsze standardy, pozostaje produkcją trudną, dzięki czemu starcia z przeciwnikami dają ogromną satysfakcję, i całkiem mroczną. Dalej mamy udane „The Lost Artifacts” i, stawiające spory nacisk na zagadki logiczne, „The Last Revelation”. Poza tym otrzymujemy piątego „Tomb Raidera” (słabszego od poprzednich, lecz ciągle niezłego) o podtytule „Chronicles”  i najmroczniejszego „The Angel of Darkness”.

Jeśli chodzi o trochę nowsze tytuły za 3.75, to zaoferowano „Legendę” (2006), która czerpie silne inspiracje z „Prince of Persia”, i jeszcze lepsze „Anniversary” (2007). Obie produkcje zachwycają gameplayem i mają dobrą oprawę wizualną.

REKLAMA

UNDERWORLD I GUARDIAN OF LIGHT
7.50 kosztuje, będący najlepszym wydaniem „Tomb Raider”, „Underworld”, z kolei 12.50 wynosi cena najnowszego „Guardian of Light”, cechującego się rzutem izometrycznym i kooperacją. Poza tym oddano cztery DLC do gry po 2.50: „All the Trappings”, „Things that Go Boom”, „Hazardous Reunion” i „Raziel and Kain Character Pack”.

KUPUJEMY
Byłoby grzechem nie skorzystanie z promocji przygotowanej przez Muve. Płacąc łącznie 30 zł dostajemy osiem gier „Tomb Raider” (w tym dodatki) z lat 1996-2007. Z kolei 20 zł kosztuje „Underworld” i „Guardian of Light”. Natomiast koszt wszystkich DLC do tego ostatniego to tylko 12,50 zł. Warto.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA