REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Masz za dużo kasy? Leć zaszaleć na Wakacyjnej Wyprzedaży Steam 2013!

Przebierający z niecierpliwości nogami i machający z emocji rękami gracze wreszcie mogą odetchnąć i przestać trzepotać odnóżami. Po małym falstarcie i problemach z przeciążeniem serwisu wystartowała Letnia Wyprzedaż Gier Steam 2013. Akcja rozpoczęła się wczoraj i potrwa do 22 lipca. Jest na co ostrzyć zęby?

12.07.2013
10:13
Masz za dużo kasy? Leć zaszaleć na Wakacyjnej Wyprzedaży Steam 2013!
REKLAMA
REKLAMA

System został tak skonstruowany, żeby warto było zajrzeć na stronę Steama każdego dnia, a właściwie to nawet co parę godzin. Gry na głównym blacie zmieniają się codziennie a ceny rzeczywiście poszybowały w dół jak notowania naszego rządu. Warto również śledzić tzw. Błyskawiczne oferty, które wypływają co osiem godzin. Licznik cały czas bije.

steam1

Gdy piszę te słowa do końca błyskawicznej akcji pozostały tylko dwie godziny, na świeczniku jest zaś m.in. Dark Souls: Prepare To Die Edition przecenione o 75 %, czy Euro Truck Simulator 2 w równie mocniej przecenie. Dodatkowo klienci mogą głosować na gry (jedną z trzech), które trafią do przeceny w kolejnej, błyskawicznej wyprzedaży.

Wisienką na torcie całego przedsięwzięcia jest zestaw kart kolekcjonerskich, za pomocą których można podbić sobie poziom w grze lub upłynnić fanty innym graczom (Steam Trading Cards). Aktualnie z kartami dostępne są BioShock: Infinite, Toki Tori 2, Mars: War Logs, Hotline Miami, Scribblenauts Unlimited, Defiance.

REKLAMA

Okej a teraz już aktualna lista przecenionych tytułów, które będą dostępne jeszcze do soboty (do dziewiętnastej):

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA