REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry /
  3. YouTube
  4. Mobile /

Musiało do tego dojść. YouTube zalany horrorami w formacie 360 stopni

Materiały filmowe wykonane w formacie 360 stopni zalewają YouTube. Po pierwszych filmach prezentujących perspektywę kierowcy rajdowego, gwiazdy rocka czy paralotniarza przyszedł czas na amatorskie filmy grozy. YouTube 360 w służbie horroru? Jestem na tak!

07.07.2015
17:19
Musiało do tego dojść. YouTube zalany horrorami w formacie 360 stopni
REKLAMA

Na platformie filmowej kupionej przez Google można znaleźć mnóstwo ciekawych filmów w 360 stopniach. YouTube 360 to interesujący format, który ma szansę przyjąć się w wielu materiałach reklamowych oraz niezależnych produkcjach. Zróbcie sobie przyjemność i oglądajcie filmy w tym standardzie za pomocą oficjalnej aplikacji YouTube na Androida bądź iOS. Dopiero wtedy przekonacie się, jak wiele frajdy może dać "uczestnictwo" w filmie.

REKLAMA

YouTube 360 to format, który bardzo szybko podchwycili twórcy amatorskich horrorów.

Co jak co, ale filmy grozy i tego typu forma prezentacji idealnie do siebie pasują. Zwłaszcza, jeżeli posiadacie hełm Google Cardboard, który możecie przecież wykonać sami. Wystarczy osadzić w nim smartfona z dobrym ekranem i dostępem do sieci, założyć zestaw na głowę i proszę – oto własny, domowy Oculus Rift.

youtube 360

Pochłanianie materiałów YouTube 360 jest znacznie silniej oddziałujące na odbiorcę, niż tradycyjne produkcje wideo. Zwłaszcza z bliskiej odległości. Wyobraźcie więc sobie, jak wielkie wrażenie muszą robić dobrze zrealizowane horrory, które oglądałoby się właśnie w ten sposób. Nie, zaraz, nie musicie sobie niczego wyobrażać. Jeżeli macie nerwy ze stali bądź uwielbiacie produkcje grozy, sami możecie sprawdzić pierwsze amatorskie horrory wykorzystujące standard YouTube 360.

Poniżej znajdziecie te najciekawsze, najbardziej popularne i najlepiej oceniane amatorskie produkcje grozy w standardzie YouTube 360. Jasne, wciąż wiele im brakuje do przynajmniej średnich pełnometrażowych horrorów. Mimo tego sama możliwość konsumpcji takiego formatu to niesamowita przygoda i bardzo ciekawe doświadczenie. Zwłaszcza z Google Cardboard. Naprawdę nie warto psuć sobie wrażeń i oglądać poniższe materiały w przeglądarce internetowej stacjonarnego komputera czy laptopa. Odnośnik do oficjalnej aplikacji YouTube dla iOS oraz Androida znajdziecie na samym dole tekstu.

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA