REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Nadciąga Heroes of Might and Magic VI? Ubisoft podkręca atmosferę

Tajemniczy filmik od Ubisoftu zdradza wystarczająco, aby domyśleć się reszty. Anioł znany z Heroes V jest zwiastunem czegoś nowego dla całej rzeszy fanów.

11.08.2010
23:35
REKLAMA

Chociaż tytuł Heroes of Might & Magic VI nie padł jeszcze oficjalnie, wskazują na to wszystkie znaki na niebie i ziemi. Jakiś czas temu pracownicy Ubisoftu podkreślali, że są „bardzo blisko z serią”, natomiast na jednej z imprez poświęconych grom przedstawiciele francuskiego giganta pojawili się w białych koszulkach z miłym dla wzroku napisem „Heroes VI”. Alternatywą dla najbardziej znanej gry turowej na świecie jest albo zupełnie nowy projekt w świecie Magii i Miecza, albo kontynuacja Mrocznego Mesjasza. Mimo wszystko większość śladów wciąż silnie wskazują na „szóstkę”.

REKLAMA

Jeżeli zagłębić się dalej w niepotwierdzone plotki, całkiem wiarygodnym wydaje się donos o tym, że to właśnie grupa z Ubisoft Shanghai, twórcy EndWar, I Am Alive czy Splinter Cell: Pandora Tomorrow, pracuje nad nowym Heroes. Wskazuje na to nabór tego studia, podkreślający nowy projekt firmy. „Gra strategiczna z elementami RPG”. Z czymś mi się to kojarzy…

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA