REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Najlepsze z najlepszych – Złota 5-tka Google Play

Google Play obfituje w wiele gier, więc wybranie pięciu najlepszych okazuje się nieco trudne. Ja jednak podjąłem wyzwanie. Efektem jest zestawienie ułatwiające dokonanie najtrafniejszego wyboru z oferty internetowego sklepu.

02.02.2013
15:07
Najlepsze z najlepszych – Złota 5-tka Google Play
REKLAMA
REKLAMA

Grand Theft Auto: Vice City
Kultowe „GTA: Vice City” na urządzeniach mobilnych – i wszystko jasne. Jedyny problem stanowi trochę niewygodne sterowanie, ale rekompensuje to unikatowa atmosfera gry. Zresztą zobaczcie zwiastun (oglądając go dopadła mnie lekka nostalgia) i przypomnijcie sobie tę wciąż wspaniałą produkcję.

Max Payne: Wersja Mobilna
Kolejna propozycja od Rockstar Games w tym zestawieniu. Bullet time, klimat i fabuła wywołują dzisiaj podobne emocje jak lata temu. Dlatego „Max Payne” nadal pozostaje mroczną i wciągającą strzelaniną TPP. A swoją atmosferą niezmiennie przebija masę innych produkcji z tego samego gatunku.

Plants vs. Zombies
„Plants vs. Zombies” są wręcz stworzeni do grania na smartphonie lub tablecie. Sterowanie okazuje się więc przyjemne i intuicyjne. Poziomy natomiast są całkiem długie i wymagają szybkiego planowania. Grę uzupełniają komiksowa, ale utrzymana w stylistyce horroru grafika i interesująca muzyka.

Rayman Jungle Run
O „Jungle Run” pisałem niedawno szerzej w jego recenzji. Gwarantuje on znakomitą zabawę, a wszystko dzięki bardzo wygodnemu sterowaniu, pięknym lokacjom oraz pomysłowym wyzwaniom. Jest to ewidentnie najlepsza i najładniejsza gra platformowa w Google Play.

REKLAMA

World of Goo
Doskonale znana graczom komputerowym produkcja jeszcze lepiej sprawdza się na ekranie telefonu i tabletu. Tworzenie pomysłowych konstrukcji jest bowiem najbardziej intuicyjne w przypadku ekranu dotykowego. Ciekawe etapy dają masę frajdy i satysfakcji, zapewniając wiele godzin świetnej zabawy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA