REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Neverwinter Nights 2 w ofercie CDP!

CD Projekt ma zaszczyt poinformować, że plan wydawniczy firmy został wzbogacony o kontynuację jednej z najpopularniejszych gier RPG wszech czasów, Neverwinter Nights 2! Premierę gry zapowiedziano na ostatni kwartał tego roku!

17.08.2006
19:40
Rozrywka Blog
REKLAMA

Neverwinter Nights 2 zabiera graczy z najskrytszych zakątków świata w zapierającą dech opowieść o wojnie i niebezpieczeństwie związanym z dawno zaginioną relikwią. Autorzy obiecują przygody na ponad 50 godzin zabawy!

REKLAMA

Tytuł został nagrodzony na największych targach gier komputerowych E3 przez wiele prestiżowych mediów branżowych. Największe serwisy o grach, takie jak GameSpot oraz IGN uznały Neverwinter Nights 2 za najlepszą grę RPG i najlepszą grę RPG na PC!

Neverwinter Nights 2 zostanie wydane w pełnej polskiej wersji językowej i w sugerowanej cenie 129,90 PLN. Lokalizacja tytułu to niezwykłe wyzwanie dla zespołu tłumaczy i testerów. Do przetłumaczenia jest 3400 stron, co stanowi około milion słów! Lektorzy, którzy wezmą udział w nagraniach, będą musieli przeczytać ponad 14000 linijek tekstu!

Miło nam poinformować, że poza wersją standardową w pre-orderze dostępna jest także wersja kolekcjonerska gry! Dostępna ona będzie w dwóch pudełkach do wyboru, w których dodatkowo znajdziemy mapę, artbook oraz unikalne dodatki do wykorzystania w grze: nowy atut dodający bonus +1 do wszystkich rzutów na obronę, dwa specjalne przedmioty, dostęp do unikatowych broni oraz magiczna złota aura nad postacią gracza. W pudełku Edycji Kolekcjonerskiej znajdzie się jeszcze jedna niespodzianka. Więcej szczegółów na jej temat oraz dalsze informacje dotyczące polskiej premiery Neverwinter Nights 2 podamy już wkrótce.

REKLAMA

Nie zwlekaj, zamów swój egzemplarz już dziś w sklepie gram.pl na stronie sklep.gram.pl/nwn2!

Informacja prasowa - CDP

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA