REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Nowe gry serii WBK już w sklepach

Firma Nicolas Games poinformowała, że w dniu dzisiejszym do sklepów w całym kraju trafiły kolejne tytuły serii Wojny Bitwy Kampanie.

24.11.2006
21:47
Rozrywka Blog
REKLAMA

Są to gry strategiczne wielokrotnie wyróżniane przez prasę oraz cieszące się uznaniem graczy z całego świata:

REKLAMA

BATTLES IN ITALY

Battles in Italy wykorzystuje wielokrotnie nagradzany system Najważniejsze Bitwy II Wojny Światowej (Decisive Battles of World War II), dzięki niemu gra prezentuje niezwykły poziom realizmu. Gracz może wybrać stronę Aliantów i podjąć się zadania utworzenia przyczółka i późniejszego opanowania Włoch. Lub, dowodząc Niemcami stawić czoła wielokrotnie silniejszej armii Aliantów usiłującej zniszczyć siły Osi! Czy uda ci się przebić przez teoretycznie niepokonane linie obronne Niemców i wygrać w wyścigu do Rzymu? A może zgnieciesz słabe przyczółki Aliantów i odeprzesz inwazję?

BATTLES IN NORMANDY

Battles in Normandy wykorzystuje wielokrotnie nagradzany system Najważniejsze Bitwy II Wojny Światowej (Decisive Battles of World War II), dzięki niemu gra prezentuje niezwykły poziom realizmu. Stań po stronie Aliantów i weź na siebie ciężar zmagań z najlepszymi i najbardziej doświadczonymi oddziałami Armii Niemieckiej, z weteranami Frontu Wschodniego. Lub, dowodząc Niemcami zmierz się z aliancką machiną wojenną, dysponującą niemal nieograniczonymi zasobami i uzupełnieniami, zamierzającą zniszczyć cię całkowicie.

STEEL PANTHERS WORLD AT WAR GENERALS EDITION

Steel Panthers World At War Edycja Generalska zawiera wszystkie cztery Mega-Kampanie i darmową wersję 8.20 Steel Panthers World at War. Steel Panthers: World at War to historyczna gra wojenna tocząca się na poziomie taktycznym w realiach II wojny światowej. Każda mega - kampania została opracowana tak, by dostarczyć graczom jak najwięcej niezapomnianych wrażeń z gry w Steel Panthers: World at War.

WAR IN THE PACIFIC

War in the Pacific - The Struggle Against Japan jest niezwykle bogatą, szczegółową grą strategiczną, która odzwierciedla ogromną walkę pomiędzy siłami alianckimi a Japonią podczas Drugiej Wojny Światowej. Dzięki niej kierować będziesz poczynaniami wojennymi Twojego kraju, obejmiesz dowodzenie nad jednostkami wodnymi, siłami lądowymi oraz powietrznymi aż do ostatniego okrętu, pułku czy szwadronu. Unikalny system produkcji, zarządzanie dostawami, paliwem siłą roboczą czy innymi potrzebami będzie siłą napędowa Twojej machiny wojennej. System gry pozwoli Ci zarówno kontrolować wszystkie te aspekty lub przekazać je sztucznej inteligencji na wyjątkowo wysokim poziomie.

WAR PLAN ORANGE

Lata 20, era boomu i kryzysu gospodarczego, radia, gangsterów, prohibicji i emancypacji kobiet. Skończyła się I wojna światowa, ale narastało napięcie w rejonie Pacyfiku. War Plan Orange zakłada, że Japonia odrzuciła Waszyngtoński Traktat o Marynarce Wojennej. Głównym ramieniem Marynarki Wojennej są nadal pancerniki i krążowniki, lotniskowce uważa się za kosztowne eksperymenty. Wojna na Pacyfiku nie zostanie rozstrzygnięta przez przewagę w powietrzu, ale w bitwach na morzach i brzegach. Japonia nie zaangażowała się jeszcze w Chinach, ale jest to jej cel strategiczny. Francja, Holandia, Wielka Brytania i Stany Zjednoczone mają w tym rejonie kolonie i dostateczne siły morskie, by zmierzyć się z każdą agresją. War Plan Orange był zbiorem trzech planów opisujących potencjalną wojnę z Japonią.

REKLAMA

Należy podkreślić, że wszystkie powyższe tytuły (wyłączając Steel Panthers) są premierami na naszym rynku i od razu ukazują się w rewelacyjnie niskiej cenie 19,99zł. Ponadto seria otrzymała nową atrakcyjną szatę graficzną, by zdobiła półkę każdego miłośnika gier historycznych i strategicznych.

Informacja prasowa Nicolas Games

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA