REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Nowe na PlayStation Store (6 luty 2013)

W tym tygodniu posiadacze konsol i handheldów od Sony zostali potraktowani po macoszemu. Pechowi są zwłaszcza posiadacze PS Vita, ale to żadna nowość.

06.02.2013
15:17
REKLAMA

PLAYSTATION VITA

REKLAMA
ps1

W tym tygodniu na PS Vita pojawiły się dwie nowe pozycje – Dokuro oraz Let’s Fish! Hooked On. Pierwsza z nich to platformówka okraszoną klimatyczną, ponurą grafiką 2D. Pokierujemy w niej tytułowym Dokuro, który uwalnia swą lubą (biedaczka jeszcze o tym nie wie) z rąk Władcy Ciemności, po czym pomaga jej wydostać się z domeny najciemniejszego z ciemnych. Gra kosztuje 59 złotych, natomiast na metacritic jej ocena to 76 na 100 punktów. Jak to się mówi – na bezrybiu i rak ryba.

Druga z pozycji to tytuł, który podobno kiedyś miał coś wspólnego z symulatorem wędkarstwa. Było to  zanim skąpo odziane gimnazjalistki z wyłupiastymi oczami zamieniły Let’sFish! w potworka, który na metacritic dobił do całych 49 punktów. Jeżeli z jakiegoś powodu uważacie, że spodoba wam się gra, w której mangowe postacie zarzucają wędkę z grobowym wyrazem twarzy, przy okrzyku „-Bring it on!”, będzie was to kosztować  79 złociszy.

Poza pełnymi wersjami, polski PS Store oferuje posiadaczom Vity możliwość przetestowania dema muzycznego Sound Shapes. Dziwne, że dopiero teraz, tyle miesięcy po premierze. Z darmowych dodatków pojawił się również nowy strój dla Sackboy-a z przenośnego LittleBigPlanet oraz paczka nowych kolorów do edycji postaci w Street Fighter X Tekken.

Gry:

Dokuro (59 zł, 364 MB)

Let’s Fish! Hooked On (79 zł, 1472 MB)

Dema:

Sound Shapes (darmowe, 567 MB)

Dodatki:

LittleBigPlanet: Groundhog Day Costume (darmowe)

Street Fighter x Tekken: Pakiety klejnotów stymulujących (4 zł), Specjalna paleta kolorów (darmowe)

PLAYSTATION 3

ps2

W tym tygodniu powody do szczęścia mają jedynie fani jRPG oraz gracze, którzy lubują się w klasykach, odpowiednio podrasowanych pod trzewia PS3. Swoją premierę ma w tym tygodniu Ni no Kuni: Wrath of the White Witch. Gra role-playing z charakterystyczną, bajkową grafiką opowiada historię młodego Oliviera, który rusza w przygodę mającą na celu ocalenie jego matki. Chociaż tytuł adresowany jest do młodszych odbiorców, nie przeszkadza mu to w zbieraniu świetnych recenzji, co dobrze podsumowuje 87 punktow w serwisie metacritic. Nic dziwnego, w końcu za tę perełkę odpowiada Level 5, twórcy serii Professor Layton.

Na PS Store pojawiły się również odświeżone poczynania najsławniejszego łysego zabójcy w dziejach. Hitman: Blood Money, Hitman: Contracts i Hitman 2: Silent Assasin kosztują po 49 złotych za sztukę, wszystkie podrasowane do jakości HD przez Ubisoft. Fani Hitmana mogą zaoszczędzić 30 zielonych, kupując cały komplet za 119 PLN. Gdzieś obok przeszła niezauważona Bayonetta, która z okazji swojej cyfrowej premiery zeszła do 59 złotych.

Gry:

Hitman 2: Silent Assasin HD (49 zł, 1454 MB)

Hitman: Contracts HD (49 zł, 3567 MB)

Hitman: Blood Money HD (49 zł, 5107 MB)

Hitman Trilogy HD (119 zł, 5107 MB)

Bayonetta (59 zł, 7232 MB)

REKLAMA

Dema:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA