REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Nowe tytuły w serii Nicolas Action już w poniedziałek

17.11.2006
15:40
REKLAMA

Firma Nicolas Games poinformowała, że już w najbliższy poniedziałek
do sklepów w całym kraju trafią nowe tytuły serii Nicolas Action.

REKLAMA

Będą to:

Dead to Rights II

Podczas dochodzenia w sprawie uprowadzenia szanowanego sędziego Jack Slate odkrywa sieć korupcji i zdrady oplatającą Grant City. Teraz może ufać tylko jednemu człowiekowi - sobie. W tej trójwymiarowej grze akcji powraca postać najlepszego gliniarza Grant City, tym razem do jego dyspozycji jest więcej nieczystych chwytów, akcji w zwolnionym tempie, a także najskuteczniejsza broń do zwalczania przestępczości - jego najlepszy przyjaciel Shadow. W polskiej wersji językowej w roli Jack'a Slate'a wystąpił Paweł Wilczak.

Freedom Force vs. Third Reich

Freedom Force vs the Third Reich, jest to gra z gatunku action RPG z elementami strategii, opowiadająca o niezwykłych przygodach rozmaitych superbohaterów w czasie II Wojny Światowej. Freedom Force muszą zmierzyć się z siłami Trzeciej Rzeszy wspieranymi przez superłotra zwanego Blitzkrieg, przyjdzie im także walczyć z przedstawicielem Związku Radzieckiego o wymownym pseudonimie Red October (Czerwony Październik). Gra w polskiej wersji językowej.

Daemonica

Daemonica to intrygująca, interaktywna zagadka, dająca graczom wszystko, co doceniają prawdziwi fani gier przygodowych - wciągającą fabułę z nieoczekiwanymi zwrotami akcji, rozbudowane dialogi z wiarygodnymi postaciami, zagadki oraz misje, zarówno obowiązkowe, jak i dodatkowe. Walka została doskonale zintegrowana z rozgrywką. Akcja gry toczy się w średniowiecznej Anglii i opowiada historię prowadzącego śledztwo Nicholasa Farepoynta, który potrafi rozmawiać z umarłymi. To opowieść o krwi, namiętności i poświęceniu. Gra w polskiej wersji językowej.

MetalHeart

"Metalheart: Bunt Replikantów" to gra fabularna z turowym systemem walki, olbrzymim światem gry w klimacie cyberpunka. Postaci poruszają się po mrocznym postapokaliptycznym świecie, zamieszkałym przez ludzi, mutantów, cyborgi i nomadów. Gracz może skompletować sześcioosobową drużynę, postaci mogą pochodzić z różnych ras. Aby ukończyć niektóre z wątków scenariusza, w drużynie potrzebni będą specjaliści tacy jak mechanicy, snajperzy czy nawet spawacze. Jedną z głównych cech gry jest dobrze wyważony system implantów wpływających na cechy i umiejętności postaci. Ważną częścią gry będą też relacje z innymi rasami - gracz może zawiązywać sojusze, łamać je, lub wszczynać z każda z ras, wybierając własną drogę do niespodziewanego i wstrząsającego finału. Gra w polskiej wersji językowej

Flatout

FlatOut to jedna z najbardziej spektakularnych gier wyścigowych jakie kiedykolwiek powstały! Przeżyj najlepszą jazdę twojego życia na 45 torach w jednym z 16 w pełni modyfikowalnym samochodom. FlatOut wykorzystuje własny, unikatowy system fizyki, który ustanowi nowy standard gier wyścigowych. Płoty łamią się, bandy z opon wypryskują w powietrzem zbiorniki z wodą i beczki koziołkują i wpadają na inne samochody. Za każdym razem kiedy utracisz kontrolę poczujesz ciężar samochodu, gdy ten uderzy i zniszczy szopę lub wpadnie na samochody znajdujące się przed tobą, każdy pojazd ma 40 w pełni deformowanych stref, więc z pewnością posypią się skry!

Ford Racing 3

Ford to bez wątpienia jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek na świecie, mająca w swej ofercie wiele słynnych produktów. Ford Racing 3 prezentuje te produkty, od Forda T, aż po najnowsze modele zmagające się na różnorodnych trasach i mistrzostwach.

REKLAMA

Wszystkie tytuły serii Nicolas Action można nabyć w niezwykle niskiej cenie 19,99zł

Informacja prasowa Nicolas Games

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA