REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Nowy, długi i efektowny zwiastun kinowy The Elder Scrolls Online

Jeśli chcielibyście zobaczyć, jak faktycznie będzie wyglądała rozgrywka w The Elder Scrolls Online - to nie jest zwiastun dla was. Jeśli jednak macie ochotę obejrzeć ośmiominutowy, świetnie wykonany film w klimacie nie traćcie czasu i wciskajcie "play". 

30.01.2014
16:03
Nowy, długi i efektowny zwiastun kinowy The Elder Scrolls Online
REKLAMA

"The Arrival" nie ma oczywiście nic wspólnego z rzeczywistym gameplayem, niestety. Ale trzeba przyznać, że mocno podkręca atmosferę przed premierą The Elder Scrolls Online. A to na pewno przyda się najnowszej produkcji ze stajni Bathesdy, ponieważ wersja beta zebrała raczej krytyczne opinie. Masę bugów można wczesnej wersji łatwo wybaczyć, ale brak jakichś nowych, oryginalnych rozwiązań dobrze nie wróży. Ot, kolejny MMORPG, o którym po kilkunastu miesiącach od premiery nikt już nie będzie pamiętał.

REKLAMA

Przy okazji - można już składać przedpremierowe zamówienia na grę. Zwykła edycja kosztuje 229 złotych, miesięczny abonament - 50. Dostępna jest również droższa o stówkę edycja kolekcjonerska, zapewniająca szereg nieszczególnie imponujących bonusów. Więcej informacji znajdziecie tutaj. Cóż, przy takich cenach i tym, co oferuje The Elder Scolls Online nie wróżę sukcesu. Ale może po prostu już wyrosłem z tego typu gier.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA