REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Paraworld - demo Multiplayer i wielki turniej On-line

21.08.2006
19:06
REKLAMA

Na stronie Nicolas Games pojawiło się demo Multiplayer do
Paraworld. Po dokładnych beta testach, wreszcie wszyscy gracze mogą
zapoznać się z tą wyśmienitą strategią czasu rzeczywistego. W tym
samym czasie uruchomiono oficjalny portal społeczności,
MySkulls.com. Na tej stronie od września odbywać się będzie turniej
gry wieloosobowej, w którym pula nagród wynosi 5000 Euro!

REKLAMA

Ściągając demo MP Paraworld, miłośnicy RTS'ów mają możliwość zapoznania się z najbardziej oczekiwaną strategią roku, grając na dwóch mapach dla dwóch i czterech graczy, plemionami Norsmenów i Dustrider'ów.

Na portalu społeczności MySkulls.com można znaleźć konkursy, rankingi, fora i najnowsze porady dotyczące Paraworld. Turniej Paraworld rozpoczyna się na początku września, mogą w nim brać udział wszyscy grający w demo gry wieloosobowej, suma nagród pieniężnych to 5000 Euro, przewidziano także wiele dodatkowych nagród. Aby wziąć udział w turnieju należy się zarejestrować najpóźniej 4 września do godziny 18.

REKLAMA

Paraworld ustanawia nowe standardy gatunku, oczarowuje graczy zupełnie nowym ekscytującym światem. Zasiadając wysoko nad ziemią, ponad głowami potężnych dinozaurów, dowodzisz prehistorycznymi wojownikami w pięknym, a jednocześnie niebezpiecznym świecie. Wkraczasz do walki uzbrojony w przerażającą broń i umalowany w barwy wojenne. Oprócz zapierającej dech w piersiach grafiki, ustanawiającej nowy standard wśród gier RTS, Paraworld wprowadza szereg innowacji rozgrywki. Kontroler Armii to unikalny piramidowy system dowodzenia poszerzający możliwości strategiczne i umożliwiający błyskawiczne reagowanie na nową sytuację.

Gra ukaże się jesienią tego roku w cenie 99,99 zł, w pełnej polskiej wersji językowej.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA