REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Premiera dodatku Star Wars: Empire at War - Forces of Corruption PC PL

17.11.2006
15:30
REKLAMA

Dziś, 17 listopada, do sklepów w całej Polsce trafił długo
oczekiwany przez fanów Gwiezdnych Wojen dodatek do Empire at War.
Forces of Corruption, oczywiście w polskiej wersji językowej,
kosztuje 69,90 złotych.

REKLAMA

Forces of Corruption to pierwszy oficjalny dodatek do niekwestionowanego hitu początku 2006 roku - Star Wars: Empire at War.

Akcja dodatku Star Wars: Empire at War - Forces of Corruption rozpoczyna się tuż po wydarzeniach, jakie miały miejsce w podstawie gry. Pierwsza Gwiazda Śmierci została zniszczona przez siły Rebelii. Zapanowało zamieszanie, które postanawia wykorzystać Tyber Zann, przywódca podziemnej organizacji.

Możliwości Podziemia są duże - potrafią szpiegować oraz ograniczać produkcję jednostek swoich przeciwników, a także kraść fundusze, tak jak czyniła to do tej pory Rebelia. Kontrolując nową frakcję walczysz zarówno z Rebelią, jak i z Imperium. Zaspokoisz również ambicje Zanna, któremu marzy się najpotężniejszy statek w całej galaktyce, super-niszczyciel Eclipse.

W rozszerzeniu pojawiły się również nowe opcje w walce lądowej. Gracz może dokonać rozbudowy swojej bazy, czy też korzystać z partyzanckich ataków na pozycje wroga. Wszystkie strony konfliktu otrzymały nowe jednostki, m.in. myśliwce B-Wing oraz TIE Interceptor, Darth Vader wydaje rozkazy z ogromnego niszczyciela Executor, a nowa, ulepszona Gwiazda Śmierci jest w stanie likwidować jednym strzałem największe maszyny wroga.

Star Wars: Empire at War - Forces of Corruption to:

REKLAMA

- 1 nowa frakcja;
- 40 całkowicie nowych jednostek;
- 13 nowych planet.

Informacja prasowa LEM

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA