REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Ruszył system elektronicznej dystrybucji gier EA Link

Na początku miesiąca, Electronic Arts Polska udostępniło EA Link - darmowe oprogramowanie umożliwiające bezpieczne zakupy i pobieranie na dysk gier z oferty EA.

20.11.2006
13:18
Rozrywka Spidersweb
REKLAMA

Nie wychodząc z domu, gracze mogą przetestować, a następnie zakupić produkty takie jak wydany niedawno hit Need for Speed Carbon!

REKLAMA

EA Link pozwala na zapoznawanie się z wersjami demonstracyjnymi, składanie zamówień przedpremierowych i pobieranie na dysk najlepszych gier na PC, wydanych pod markami EA, EA SPORTS oraz EA SPORTS BIG. Oprogramowanie daje także dostęp do wielu materiałów, dostępnych tylko dla użytkowników EA Link. Fani gier znajdą m.in. zwiastuny, tła pulpitu i bonusowe dodatki do gier. Oprócz Need for Speed Carbon, EA Link oferuje obecnie pełne wersje gier The Sims 2, Madden NFL 07, FIFA 07, Tiger Woods PGA TOUR 07, NHL 07, Battlefield 2142 i Władca Pierścieni Bitwa o Śródziemie 2 Król Nazguli.

EA Link to wiele interesujących opcji i prostota obsługi. Oprogramowanie umożliwia dogodne formy płatności i powiadamia w czasie rzeczywistym o wszelkich nowościach. Gracze z całego świata mogą dokonywać przedpremierowych zamówień i odpowiednio wcześniej pobierać na dysk dane, które są odblokowywane w momencie premiery konkretnego tytułu. EA Link to godny zaufania i bezpieczny system elektronicznej dystrybucji. Co ciekawe, pozwala na instalowanie zakupionych gier na wielu komputerach, dzięki czemu gracze mają dostęp do ulubionych tytułów EA w przeróżnych miejscach, bez konieczności posiadania oryginalnych płyt z oprogramowaniem.

REKLAMA

* Poprzednia wersja EA Link znana była pod nazwą EA Downloader

Informacja prasowa EA Polska

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA