REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla - już od dziś!

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich niecierpliwie oczekujących na ten tytuł! S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla trafił właśnie do sprzedaży w sklepach w całej Polsce.

13.04.2007
21:13
Rozrywka Spidersweb
REKLAMA

Premiery tak ambitnych projektów nie zdarzają się często, tym bardziej cieszy więc, że produkcji GSC GameWorld udało się spełnić pokładane w niej nadzieje. Przypomnijmy S.T.A.L.K.E.R. został bardzo wysoko oceniony przez Polską i Zagraniczną prasę branżową (m.in. ocena 8/10 CD Action, 5/6 Click) oraz portale internetowe, jako gra daleko wykraczająca poza ramy najlepszych nawet FPS-ów. O tym jednak każdy z graczy przekona się sam, wyruszając na pełną niebezpieczeństw i niezwykłych emocji wyprawę po Strefie wokół elektrowni w Czarnobylu...

REKLAMA

Gra S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla dostępna jest od dziś w całym kraju, w cenie 99,90 PLN w polskiej wersji językowej. Wyjątkową cechą polskiej wersji językowej jest sposób tłumaczenia przerywników filmowych - pozostawiono rosyjskie głosy, oraz dodano głos lektora dobrze znanego z telewizji - Mirosława Uttę.

REKLAMA

Grę można również kupić taniej w sklepie gram.pl, wykorzystując Wirtualne Pieniądze. Wydanie podstawowe dostępne jest już od 79,90 PLN, zaś wyjątkową, niezwykle bogatą Edycję Kolekcjonerską można zamówić nawet za 159,90 PLN.

Informacja prasowa CD Projekt

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA