REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Square Enix na gamescom – znamy listę tytułów

Kolejny wielki wydawca zdradza, czego możemy się spodziewać na targach gier w niemieckiej Kolonii.

10.08.2010
22:42
Rozrywka Blog
REKLAMA

Jak wiemy, Square Enix zaprzyjaźniło się ostatnimi czasy z zachodnimi graczami, zachodnim rynkiem. Będąc znaczącym wydawcą w Europie, przedstawi nie tylko swoje flagowe tytuły z serii Final Fantasy oraz Kingdom Hearts, lecz znacznie bardziej rozszerzony asortyment tytułów.

REKLAMA

Przede wszystkim – Deus Ex: Human Revolution. Wieść niesie, że po raz pierwszy zobaczymy autentyczny gameplay, zapoznamy się z mechaniką, rozgrywką i (póki co świetną) grafiką w akcji. To, co gracze zobaczyli na wydanych dotychczas trailerach, wygląda niesamowicie. Warto sprawdzić, czy twórcy faktycznie postawili na wizualne doznania, jak hucznie zapowiadali w wywiadach.

Kolejny znany tytuł to oczywiście Final Fantasy XIV – gra MMORPG, nieformalna kontynuacja części jedenastej. Chociaż sam tytuł nie cieszy się taką otoczką wyczekiwania, jakiej twórcy się spodziewali, możemy liczyć, że na gamescom dołożą wszelkich starań, aby ta sytuacja się zmieniła. Jak na razie śliczna grafika oraz powtarzalne, sprawdzone pomysły raczej nie wystarczą,  aby na dłużej zmusić do płacenia abonamentu graczy, którzy nie byli zbytnimi fanami Final Fantasy XI.

REKLAMA

Będziemy mieli również szansę na sprawdzenie nowego Kingdom Hearts: Birth by Sleep na PSP oraz Kane & Lynch 2: DogDays. Atmosfera wokół tych gier nie jest jednak tak gęsta, zwłaszcza, że w demo nowej gry z dwójką morderców w roli głównej możemy zagrać już od jakiegoś czasu, na wszystkich dostępnych platformach. Podobnie ma się sprawa z Lara Croft and the Guardian of Light. Tytuł od dostania się w nasze ręce dzielą chwile, więc pokaz na gamescom nie będzie ani niczym niespodziewanym, ani niczym nowym.

Fanów wielkich robotów może zainteresować nowy Front Mission Evolved na PC, X360 oraz PS3, który zamyka listę tytułów Square Enix. Opierając się na plotkach, wydawca ma w rękawie kilka ciekawych niespodzianek, lecz wciąż nie jest to nic oficjalnego. Czyżby Final Fantasy: Versus?

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA