REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

TES IV: Shivering Isles - gorąco oczekiwany, ogromny dodatek do gry 2006 roku już w sklepach!

Cenega Poland, lider grupy Cenega, będącej wyłącznym partnerem firmy Take 2 Interactive w Polsce, Czechach i na Słowacji, ma przyjemność poinformować, że w sprzedaży w całym kraju dostępny jest już dodatek do jednej z najlepszych gier cRPG wszech czasów - The Elder Scrolls IV: Oblivion.

14.05.2007
15:28
Rozrywka Spidersweb
REKLAMA

Zgodnie z oczekiwaniami graczy, gra wydana została w podwójnej wersji językowej (do wyboru - oryginalnej angielskiej lub polskiej wersji z napisami) i cenie 79,90 złotych.

REKLAMA

Przypomnijmy, że Shivering Isles został przygotowany przez firmę-legendę - Bethesda Softworks, która zasłynęła w branży gier komputerowych produkcją jednej z najpopularniejszych serii gier cRPG - The Elder Scrolls. Nadchodzący dodatek przetłumaczony został na język polski przez ten sam zespół, który opracował podstawową wersję gry - doskonale ocenioną m.in. przez największy, polski magazyn o grach komputerowych - CD Action (ocena lokalizacji 9/10). Lokalizacja dodatku stworzonego przez Bethesda Softworks była ogromnym wyzwaniem - przetłumaczono około 650 stron tekstu i ponad 9 500 nowych linii dialogowych. Dla porównania, w podstawowej wersji gry było ich około 18 000, co oznacza, że The Shivering Isles jest prawdziwie ogromną przygodą dla wszystkich fanów serii The Elder Scrolls.

REKLAMA

Informacja prasowa Cenega Poland

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA