REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

The Ship - najtaniej na świecie

03.11.2006
16:13
REKLAMA

Cenega Poland ma przyjemność poinformować, że doskonała gra oparta
na silniku Source, będąca połączeniem akcji i przygody w klimacie
powieści kryminalnych - The Ship - wydana zostanie w Polsce w
ramach inicjatywy Rewolucja Cenowa w wyjątkowo niskiej cenie -
tylko 29,90 złotych!

REKLAMA

The Ship to gra pierwotnie będąca jedną z najbardziej popularnych modyfikacji do Half-Life'a i dystrybuowana w sieci poprzez system gier multiplayer Steam - teraz stała się samodzielną produkcją.

Trzeba zaznaczyć, że dzięki Rewolucji Cenowej, gra w Polsce dostępna jest NAJTANIEJ na całym świecie! Obecna cena za grę do ściągnięcia z serwera Steam wynosi $19,95. Polski gracz dostanie pełnoprawny produkt w pudełku za 50% ceny oficjalnej i to nie jest żadna promocja, tylko właśnie Rewolucja... Cenowa!

Umieszczona w klimacie książek Agathy Christie gra nastawiona jest przede wszystkim na rozgrywkę multiplayer, ale również samotni gracze będą mogli cieszyć się tym tytułem, dzięki trybowi single player i wyjątkowo zaawansowanej sztucznej inteligencji komputerowych przeciwników. Bliższe informacje, dotyczące daty wydania gry podane zostaną już wkrótce.

Przypominamy, że poprzednio wydaną grą przez firmę Cenega, również dystrybuowaną pierwotnie przez system Steam, jest odnosząca ogromne sukcesy strzelanina osadzona w realiach II Wojny Światowej - Red Orchestra: OstFront '41-45.

REKLAMA

Dzięki specjalnej akcji serwisu Steam, grę The Ship można począwszy od dziś, przez trzy dni przetestować zupełnie za darmo! Zapraszamy!

Informacja prasowa Cenega Poland

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA