REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas - polska premiera w rewelacyjnie niskiej cenie

Cenega Poland, partner firmy Ubisoft w Polsce, ma przyjemność poinformować, że w dniu dzisiejszym do sklepów w całej Polsce trafiła długo oczekiwana gra Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas.

22.06.2007
14:52
Rozrywka Spidersweb
REKLAMA

Przypomniamy, że gra została wydana po raz pierwszy w Polsce w ramach serii Super$eller, w pełnej polskiej wersji językowej (napisy i dialogi) i doskonałej cenie - jedynie 49.90 PLN. W najlepszej, zdaniem mediów, np. 9.5/10 CD Action ze znakiem jakości, 91% Gamespot, odsłonie cyklu Rainbow Six, nieustraszona drużyna antyterrorystów rusza na pomoc oblężonemu miastu kasyn i świateł. Przełomowe rozwiązania techniczne, ciekawa fabuła i świetny tryb gry wieloosobowej gwarantują rozrywkę na najwyższym poziomie.

REKLAMA

Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas to:

* Mnóstwo najwyższej jakości akcji - zjazdy na linach, "wchodzenie" przez okna, duże ilości realistycznie odwzorowanych broni do wykorzystania.

* Realizm i zaawansowana taktyka dzięki współpracy z ekspertami w dziedzinie antyterroryzmu - precyzyjny system wydawania rozkazów, zaznaczanie celów do zlikwidowania w pierwszej kolejności, szczegółowe planowanie akcji.

* Wspaniała kampania dla pojedynczego gracza - dziesiątki misji dziejących się w samym sercu największych kasyn Las Vegas.

* Doskonale oceniany tryb zabawy wieloosobowej - wiele zróżnicowanych trybów gry, rankingi z możliwością odblokowywania nowych modeli uzbrojenia i sprzętu.

* Ulepszona sztuczna inteligencja - wrogowie są szybsi, sprytniejsi oraz potrafią współpracować pomiędzy sobą.

* Grafika najnowszej generacji, która zapiera dech w piersiach.

* Po raz pierwszy w polskiej wersji językowej (napisy i dialogi)

REKLAMA

* Absolutna polska premiera w serii Super$eller za jedyne 49.90 PLN

Informacja prasowa Cenega Poland

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA