REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Two Worlds - A gdzie nasz?

Two Worlds to tytuł, który bazuje na Gothicu. Two Worlds to gra, która miała podbić świat i pokonać Wiedźmina. Two Worlds to gra, która robi sobie z nas jaja.

31.01.2007
12:01
Rozrywka Blog
REKLAMA

Two Worlds to cRPG tworzony z myślą o konkurowaniu z kolejnym rodzimym projektem The Witcher. Teraz dowiedzieliśmy się, że gra oparta na prozie Andrzeja Sapkowskiego doczeka się swojego komórkowego odpowiednika, a dla tytuły z Reality Pump, zbyt dobrych wieści nie mamy. Nie wiem czemu dobrze zapowiadające się tytuły zwykle na finiszu potykają się o mały kamyczek i lecą na pysk by potem się nie pozbierać.

REKLAMA

Na całe szczęście teraz aż tak źle nie jest. Europejski developer gry, poinformował ostatnio o przesunięciu daty premiery gry. Wszystko spowodowane jest chęcią doszlifowania trybu gry wieloosobowej. Dziwi mnie jednak fakt, że twórcy potrzebują na to dwóch miesięcy. Według osobistych spekulacji na wprowadzanie drobnych poprawek aż tyle czasu nie potrzeba, więc należy wnioskować, że nie jest dobrze. W takim razie lepszym rozwiązaniem jest przesunięcie premiery nawet o pół roku, ale wykonanie swojej pracy dobrze. Fuszerka nie jest mile widziana wśród graczy i mogliśmy się tego przekonać przy Gothic`u 3.

REKLAMA

Jedna z przedstawicielek studia developerskiego powiedziała:
"Atmosfera gry mocno cierpi na tym, kiedy nie jest dopracowane balansowanie, albo kiedy denerwujące błędy utrudniają rozgrywkę - zwłaszcza w produkcjach typu RPG. Jesteśmy na tej szczęśliwej pozycji, że możemy sami ustalać, kiedy nasza gra trafi na rynek. Postanowiliśmy przełożyć premierę o krótki okres czasu. Wykorzystamy go do udoskonalenia trybu multiplayer. Więcej informacji o Two Worlds udostępnimy w przyszłym tygodniu".

Tytułowe Dwa Światy gry, a ja mam dla was drugą informację odnośnie tegoż samego tytułu. Two Worlds najpierw zostanie wydane na konsole nowej generacji, a dokładniej XBox`a 360. Sony Entertainment ze swoim PlayStation 3 jak i posiadacze komputerów domowych zostali nabici w butelkę i to dość solidnie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA