REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Warhammer: Mark of Chaos - szczegóły nt. edycji kolekcjonerskiej

Cenega Poland, partner Koch Media w Polsce, ma przyjemność poinformować, że już wkrótce do sprzedaży w sklepie internetowym Cenega Poland (www.sklep.cenega.pl) trafi ekskluzywne, kolekcjonerskie wydanie najbardziej oczekiwanej gry komputerowej roku - Warhammer: Mark of Chaos.

07.11.2006
17:15
Rozrywka Blog
REKLAMA

Ta wyjątkowa edycja, niedostępna w innych sklepach, zawierać będzie:

REKLAMA

- specjalne, powiększone pudełko;
- metalową figurkę z postacią ze świata Warhammer;
- oficjalną powieść "Warhammer: Znak Chaosu" w polskiej wersji językowej;
- biurkową podstawkę na sztandary (wraz z 3 sztandarami do pomalowania);
- plakat;
- zestaw nalepek;
- booster z 10 kartami do gry War Cry, umieszczonej w świecie Warhammera;
- płytę DVD z polską wersją gry Warhammer: Mark of Chaos;
- drukowany na papierze kredowym, 72-stronicowy, kolorowy podręcznik użytkownika w polskiej wersji językowej.

Cenę edycji kolekcjonerskiej ustalono na poziomie 169,90 złotych, podczas gdy za uboższą edycję kolekcjonerską w krajach zachodnich trzeba zapłacić aż 49,90 funtów (około 290 złotych).

Minął rok od czasu Wielkiej Wojny, w trakcie której brutalne wojska Chaosu najechały ziemie Imperium. W Starym Świecie wciąż toczą się zacięte walki. Niedobitki armii Chaosu wycofały się na odległą północ, a niektóre frakcje zaczęły nawet toczyć walki między sobą. Ze zgliszcz powstali nowi Czempioni, którzy zamierzają ponownie zjednoczyć siły Chaosu, jednak żaden z nich nie może się równać z poległym Asavarem Kulem.

Tymczasem siły Imperium dobijają resztki wojsk Chaosu na swoich terytoriach. Muszą szczególnie uważać na małe grupy bestialskich najemników, którzy łupią tereny przygraniczne. Nawet nie wiedzą, że już wkrótce rozpocznie się ostateczne starcie pomiędzy czterema potężnymi armiami...

REKLAMA

Warhammer: Mark of Chaos to niezwykle zaawansowana strategia czasu rzeczywistego, wierna realiom licencji systemu Warhammer. Nacisk położono przede wszystkim na walkę, a niekoniecznie gromadzenie surowców czy rozbudowę armii. Tylko w tej grze możesz wziąć udział w epickich starciach i stanąć na czele wojsk Imperium, Chaosu, Skaven, Elfów, Orków, Krasnoludów, Wampirów czy Goblinów. Szykuj się do wojny!

Informacja prasowa Cenega Poland

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA