REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry /
  3. Seriale
  4. Mobile /

Twórcy Westworld uwielbiają wkurzać Reddita i zaskakiwać fanów. Nadchodzi gra ze świata serialu

Machina promująca nadciągający już niebawem 2. sezon serialu Westworld pracuje na pełnych obrotach. Podczas panelu na festiwalu SXSW twórcy zapewnili, że scenariusz będzie mocno pogmatwany. Zaprezentowano także mobilną grę nawiązującą do serialu.

12.03.2018
13:10
Westworld drugi sezon gra
REKLAMA
REKLAMA

Westworld od HBO okazał się jednym z najciekawszych seriali science-fiction ostatnich lat. Trudno było się w nim do czegokolwiek przyczepić: ciekawa historia, świetne i znakomicie zagrane postacie, wysoki budżet przekładający się na znakomitą scenografię i kostiumy, i wiele więcej. Jednym z głównych atutów serialu jest jego wielowątkowy scenariusz.

Właśnie dzięki niemu fani nie mogli oderwać wzroku od ekranów. Z uwagi na oryginalną treść i formę serialu media społecznościowe kipiały od dyskusji toczonych między kolejnymi odcinkami, a teraz między sezonami. Entuzjaści sami, na własną rękę, z pasją snuli teorie na temat kolejnych zagadek umieszczonych w serialu. Twórcy Westworld zapowiadają, że 2. sezon pod tym względem będzie co najmniej równie dobry.

Tym dyskusjom fanów przyglądają się z uwagą twórcy Westworld. Podczas SXSW zapowiedzieli, że społeczności internetowe będą miały jeszcze więcej powodów do rozmów… i frustracji. Przy czym nikt nie miał tu na myśli nic pejoratywnego – podczas panelu podkreślono znaczenie zaangażowania fanów i to, jak ono jest motywujące.

Uwielbiamy wkurzać Reddita - powiedział twórca Westworld, Jonathan Nolan.

2. sezon ma zawierać wiele zagadek i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Co więcej, za kilka tygodni producenci serialu będą mieli coś do ogłoszenia. Ponoć entuzjaści produkcji mają być zadowoleni z bycia częścią kreatywnego procesu przy powstawaniu serialu. Niestety, nikt nie chciał zdradzić dalszych szczegółów.

Ogłoszono za to coś bardziej konkretnego: grę mobilną, która będzie towarzyszyć 2. sezonowi Westworld.

Ta pojawi się w tym roku, prawdopodobnie niedługo po premierze 2. sezonu. Będzie dostępna na systemy operacyjne Android i iOS. Prace nad nią nadal trwają, ale ponoć zmierzają ku końcowi. Za produkcję gry odpowiada studio Warner Brothers Interactive Entertainment, które ponoć ściśle współpracuje z producentami i scenarzystami Westworld.

Westworld drugi sezon gra class="wp-image-141916"

Gra ma, tu cytuję, uzupełnić i wzbogacić głębię serialu. Wcielamy się w niej w nowego pracownika Delos, który zyskuje dostęp do symulacji treningowej, mającej na celu nauczyć go zarządzania parkiem. Podczas zabawy będziemy odpowiadać za cały park, w tym za dział produkcyjny i serwisowy, a także za dbanie o satysfakcję odwiedzających go gości.

W grze mają się pojawić postacie znane z serialu, w tym Dolores czy Dr Rober Ford. Można też już rejestrować się na jej oficjalnej witrynie, co ma nam zapewnić jeszcze nieokreślone dodatkowe korzyści.

REKLAMA

2. sezon Westworld zobaczymy już 23 kwietnia 2018 roku. Pierwszy odcinek serialu zostanie wyemitowany w tym dniu w HBO. Będzie również dostępny w usłudze HBO GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA