REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Z okazji dnia dziecka świetne gry dziecięce w nowej, super cenie

Cenega Poland ma przyjemność poinformować, że już w maju do sprzedaży trafią dwa dziecięce hity - Magiczny Kamień oraz Kangurek Kao 3: Tajemnica Wulkanu - w nowej, niższej cenie - tylko 39,90 złotych. Zarówno gra firmy 4Head, oparta o pełnometrażowy film animowany, jak i trzecia część przygód sympatycznego kangurka, produkcji Tate Interactive, dostępna będzie w odświeżonym, atrakcyjnym pudełku. Obie gry opracowano w polskiej wersji językowej z napisami i dialogami.

26.04.2007
19:13
Rozrywka Blog
REKLAMA

Magiczny Kamień to wspaniała gra przygodowa, oparta o fabułę filmu animowanego pod tym samym tytułem. Przenieś się w rajski świat krainy Gaja, w którym główni bohaterowie - Buu i Zino - walczą z obrzydliwymi Snurkami. Pewnego dnia ten stan rzeczy zostaje zachwiany przez szalonego profesora M.Ilusińskiego, który chce zniszczyć Gaję poprzez stworzenie tytułowego magicznego kamienia. Na szczęście nasi bohaterowie w każdej w chwili są gotowi uratować swoją krainę - z pomocą Snurków i pięknej Alanty musi się udać!

REKLAMA

Prowadź Zina przez ogromny i wrogi świat ludzi. W 7 lokacjach i na 16 poziomach pełnych akcji będziesz musiał udowodnić, że to właśnie Tobie należy się tytuł bohatera narodowego Gai. Odnieś zwycięstwo w wielkim wyścigu, obroń Alantę przed wielkimi szczurami, uratuj Snurków ze szponów chciwej Susi i pokonaj szalonego profesora, zanim zaprowadzi zniszczenie w Gai i na całej Ziemi.

REKLAMA

Tajemnica Wulkanu to kolejna edycja przygód znanego bohatera Kangurka Kao. Tym razem gracz będzie miało do dyspozycji misje zupełnie różniące się od siebie modelem rozgrywki. Oprócz nowych umiejętności jak jazda po korzeniach pojawią się także zupełnie nowe misje. Do najciekawszych można zaliczyć takie choćby jak lot samolotem, bitwę powietrzną czy wyścig w symulatorze rzeczywistości wirtualnej opracowanym przez jednego z przyjaciół Kao. Tajemnica Wulkanu to zupełnie nowa gra oferująca kilka godzin wspaniałej rozrywki nie tylko dla maluchów, ale także wszystkich miłośników przygodowych gier akcji.

Informacja prasowa Cenega Poland

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA