REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Zupełnie nowa przygoda Lary, inspirowana oryginalną grą Tomb Raider

16.11.2006
12:33
REKLAMA

Cenega Poland, wyłączny przedstawiciel Eidos Interactive w Polsce
informuje, że potwierdzony został tytuł najnowszej odsłony serii
Tomb Raider; Lara Croft Tomb Raider: Anniversary wydane zostanie na
PlayStation 2, PlayStation Portable (PSP) i PC w roku 2007.

REKLAMA

Inspirowana pierwszą grą z serii Tomb Raider, wydaną w roku 1996, LARA CROFT TOMB RAIDER: ANNIVERSARY to zupełnie nowa przygoda Lary, prosto z roku 2006, która jednak wiernie odtwarza elementy, które uczyniły z Tomb Raidera produkcję kultową - seria sprzedała się dotąd na całym świecie w 7 milionach kopii. Dzięki poprawionemu silnikowi gry Tomb Raider: Legenda, grafika, technologia, fizyka i niepowtarzalne efekty wizualne przenoszą klasyczną wyprawę Lary poszukującej starożytnego artefaktu Scion do współczesnych realiów technologicznych i oferują graczom zupełnie nowe przeżycia.

"W ciągu ostatnich kilku lat otrzymywaliśmy dosłownie tysiące próśb o stworzenie re-maku oryginalnego Tomb Raidera. Uczyniliśmy krok dalej - skorzystaliśmy z istniejącej fabuły i stworzyliśmy zupełnie nową wersję gry - Tomb Raider: Anniversary." stwierdziła Kathryn Clements, starsza specjalistka d/s marki w firmie Eidos. "Opowiadamy ponownie niesamowitą historię, korzystając z dzisiejszej technologii. Kluczowe momenty z oryginalnej gry wstawiliśmy w kontekst zupełnie nowej przygody z serii Tomb Raider, która zaspokoi oczekiwania zarówno fanów, jak i przyciągnie nowe rzesze graczy."

"Udało nam się uchwycić to, co spowodowało, że oryginalna gra była tak wyjątkowa i skorzystać z dzisiejszych rozwiązań technologicznych, aby stworzyć grę, która wyznacza nowe standardy produkcji konsolowych najnowszej generacji. Tomb Raider: Anniversary ma za zadanie uczcić panowanie Lary jako pierwszej damy gier wideo" stwierdził Ian Livingstone z Eidos.

REKLAMA

Lara Croft Tomb Raider: Anniversary powstaje obecnie w studio Crystal Dynamics i będzie dostępne w roku 2007 na PlayStation 2, PSP i PC

Informacja prasowa Cenega Poland

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA