REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Battlefield 2142 atakuje polskie półki sklepowe!

Przygotujcie się na konflikt wojenny przyszłości! Electronic Arts Polska poinformowało, że do sklepów w całym kraju trafiła gra Battlefield 2142™, wyprodukowana przez szwedzkie studio Digital Illusions. Produkt dostępny jest w wersji PC DVD. Ponadto, w systemie elektronicznej dystrybucji EA Downloader oferowana jest ekskluzywna edycja Battlefield 2142™: The DICE Collector's Edition.

21.10.2006
8:40
Rozrywka Spidersweb
REKLAMA

Jest rok 2142. Początek nowej epoki lodowcowej pogrążył świat w panice. Nie przykryta skorupą lodu gleba jest w stanie wyżywić jedynie cząstkę populacji Ziemi. Jedni przeżyją, inni będą musieli umrzeć... W Battlefield 2142 gracze opowiadają się po stronie Unii Europejskiej lub nowo powstałej Koalicji Panazjatyckiej i rozpoczynają ciężką kampanię o przetrwanie. Uzbrojeni w potężny arsenał najnowocześniejszych broni, w tym m.in. karabiny szturmowe, urządzenia maskujące i działka automatyczne, kierują pojazdami imponujących rozmiarów. Podczas gdy futurystyczne samoloty kontrolują przestworza, masywne kolosy bojowe prowadzą wojnę na lądzie. Stając do walki z niespotykanymi wcześniej jednostkami pancernymi, żołnierze muszą używać sprytu i środków zaradczych w postaci granatów EMP, inteligentnych min itp.

REKLAMA

Pełna emocji rozgrywka online dla 64 zawodników, przenosi graczy na linie frontu, gdzie ruszają do boju wraz z plutonem lub walczą w zakulisowym trybie Commander, umożliwiającym pokierowanie strategicznymi atakami kolegów z drużyny. Po raz pierwszy w historii serii, Battlefield 2142 oferuje zupełnie nowy sposób rozgrywki, uzupełniający klasyczną zabawę w podbój. Pełen przygód tryb Tytan polega na zniszczeniu masywnego, solidnie uzbrojonego latającego okrętu przeciwnika. Aby pokonać wrogiego Tytana, gracze muszą wysadzić go w powietrze. Najpierw czeka ich jednak osłabienie pancerza, następnie wejście na pokład okrętu, zacięta walka aż po jego rdzeń i zdetonowanie od środka. Ta interesująca innowacja zmienia sposób zabawy, zachęcając graczy do wspólnego działania i posługiwania się specjalnymi taktykami w starciach na niespotykaną wcześniej skalę.

"Battlefield 2142 to śmiały krok w przyszłość tej serii. Zespół DICE pracował nad tym tytułem prawie 18 miesięcy." - powiedział Marcus Nilsson, starszy producent studia Digital Illusions. "Battlefield 2142 przenosi klasyczną rozgrywkę Battlefield w nowy wymiar, za sprawą niespotykanych wcześniej broni i Tytana - pierwszego innowacyjnego trybu od czasu Conquest, który zaproponowaliśmy w Battlefield 1942."

Battlefield 2142: The DICE Collector's Edition można zakupić i pobrać na dysk przy użyciu systemu elektronicznej dystrybucji EA Downloader, który dostępny jest pod adresem:

REKLAMA

Dolna granica wiekowa tej gry to 16 lat. Ustalona przez organizację PEGI.

Powyższa wiadomość jest informacją prasową producenta gry.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA