REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Dark Messiah of Might and Magic - premiera przesunięta na grudzień

CD Projekt z przykrością informuje o zmianie daty wydania gry Dark Messiah of Might and Magic. Gra trafi do sprzedaży 8 grudnia, a nie 24 listopada, jak to było wcześniej planowane.

16.11.2006
10:24
Rozrywka Blog
REKLAMA

Przesunięcie premiery spowodowane jest opóźnieniami ze strony firmy Ubisoft, która skoncentrowała się na stworzeniu angielskiego patcha do Dark Messiah i nie zdążyła na czas przygotować polskiego mastera gry. Za przesunięcie polskiej premiery bardzo przepraszamy.

REKLAMA

Równocześnie przypominamy, że gra Dark Messiah of Might and Magic zostanie wydana w Polsce z dodatkami, które zagranicą dostępne są tylko w edycji kolekcjonerskiej!

Polskie wydanie gry Dark Messiah to:

- Gra Dark Messiah of Might and Magic w czterech wersjach językowych do wyboru (polska kinowa, oryginalna angielska oraz dodatkowo czeska i węgierska),
- Gra jest w wersji z edycji kolekcjonerskiej, co oznacza dodatkową postać do trybu multiplayer i cztery nowe bronie w trybie dla pojedynczego gracza,
- Dodatkowa płyta zawierająca film "Making of" ukazujący kulisy powstawania Dark Messiah oraz ścieżkę dźwiękową gry,
- 64-stronnicowy poradnik do gry,
- Instrukcja do gry,
- Drukowana mapa lokacji dla trybu sieciowego.

REKLAMA

Gra Dark Messiah of Might and Magic zostanie wydana 8 grudnia w sugerowanej cenie 99,90 PLN. Gra objęta będzie dożywotnią gwarancją CD Projekt, a w każdym pudełku będzie można znaleźć Wirtualne Pieniądze na zakup innych gier.

Informacja prasowa CD-Projekt

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA