REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Halo 3, Cut the Rope i inne jednak na PC? Wyciek nadchodzących tytułów Steam

W czasie, kiedy reklama kosztuje, jednym ze skuteczniejszych sposobów jest rozpuszczenie plotki czy kontrolowany wyciek informacji. Serwisy branżowe prześcigają się wtedy w domysłach i rozważają czy „przypadkowe” ujawnienie danych jest takie w rzeczywistości. Zainteresowanie wzrasta, razem z nim oglądalność witryny. Czy do tego kroku uciekła się też platforma dystrybucyjna Steam?

25.02.2013
5:48
Halo 3, Cut the Rope i inne jednak na PC? Wyciek z platformy Steam
REKLAMA
REKLAMA

Możliwość sprawdzenia się spekulacji jest wysoce prawdopodobna. Wycieki z bazy jednego z bardziej znanych cyfrowych sprzedawców gier do tej pory okazywały się prawdziwe. Choć pełen spis nadchodzących zmian w katalogu aplikacji Steam już nie działa, czujni internauci zdążyli spisać listę tytułów. Znajduje się ona poniżej, natomiast można pozyskać jeszcze pojedyncze odnośniki, np. do szczegółów odnośnie Halo 3 na PC.

La-Mulana

The Splatters

Octodad: Dadliest Catch Beta

Duke Nukem 3D: Atomic Edition (Duke Nukem 3D+)

Super House of Dead Ninjas

Fez

LucasArts Test App

Fast and Furious 6

Lococycle

Yogventures!

Hardware

Hardware (Demo)

Dyad

Cut the Rope

Shadow Warrior Complete

Hardware (VIP)

Hardware (Internal)

THE KING OF FIGHTERS XIII

Retro/Grade

Resident Evil: Revelations

THE KING OF FIGHTERS 2002 UNLIMITED MATCH

THE KING OF FIGHTERS ’98 ULTIMATE MATCH

Quantum Conundrum 2

Halo 3

Halo 2

Halo: Combat Evolved

The Witness

Angry Birds Space

Angry Birds Seasons

REKLAMA

Second Life

Informacja jest o tyle bardziej wiarygodna, że niektóre z tytułów są już w ofercie na PC, jednak nie w Steam. Inne natomiast mają być wkrótce wydane, co potwierdziły oficjalne źródła (jak w przypadku Resident Evil: Revelations). Wszystko wskazuje więc na to, że pierwsza część Halo, która została wydana jako exclusive na Xbox360, w końcu pojawi się na komputery stacjonarne. Gdyby rzeczywiście tak było, fani Master Chiefa nie musieliby już kupować konsoli specjalnie po to, żeby kierować jego poczynaniami. Pożyjemy, zobaczymy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA