REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Madonna na intensywnej terapii. Światowa trasa koncertowa przełożona, menadżer wydał oświadczenie

Jak poinformował Guy Oseary, menadżer Madonny, u gwiazdy rozwinęła się poważna infekcja bakteryjna - artystka trafiła na oddział intensywnej terapii i pozostaje pod opieką lekarzy. Jest to równoznaczne z przełożeniem zbliżającej się trasy koncertowej piosenkarki.

29.06.2023
8:30
madonna 2023 w szpitalu koncert celebration trasa
REKLAMA

W sobotę 24 czerwca u Madonny - królowej popu - rozwinęła się bardzo poważna bakteryjna infekcja, przez którą piosenkarką trafiła na oddział intensywnej terapii. Oświadczenie w tej sprawie, wraz z informacją o przełożeniu światowej trasy koncertowej na nieustalony jeszcze termin, wydał menadżer - Guy Oseary. Z kolei amerykański portal plotkarski pagesix.com napisał, że Madonnę znaleziono nieprzytomną w jej nowojorskim apartamencie. Od razu przewieziono ją do szpitala i tam poddano intubacji. Źródło tej ostatniej informacji jest jednak nieznane, a Oseary się do niej nie odniósł.

Stwierdził za to, że stan zdrowia wokalistki już się poprawia, ale wciąż pozostaje ona pod opieką lekarzy. Tymczasem "Daily Mail" skontaktował się z bliskimi piosenkarki - jeden z członków rodziny przyznał, że ostatnie kilka dni nikt tak naprawdę nie miał pojęcia, w jakim kierunku to wszystko się potoczy. Reszta rodziny przygotowywała się na najgorsze. "Właśnie dlatego trzymaliśmy to w tajemnicy" - dodał.

REKLAMA

Nie prowadziła tak zdrowego trybu życia, jak powinna w swoim wieku, a w ciągu ostatnich kilku miesięcy. (...) W ostatnich miesiącach była wyczerpana przygotowaniami do swojego tournée

- opowiedział bliski Madonny.

Madonna w szpitalu. Trasa koncertowa przełożona

Celebration - Madonna

15 lipca miała wystartować szumnie zapowiadana trasa koncertowa "Celebration", obejmując w sumie 43 miasta w Kanadzie, USA i Europie i trwać do początku 2024 r. Po ostatnim europejskim koncercie Madonna miała ponownie udać do USA na kolejne występy. Cel "Celebration" to "podkreślić niezrównany dorobek Madonny z ostatnich 40 lat" i oddanie hołdu Nowemu Jorkowi, gdzie rozpoczęła się jej kariera muzyczna.

Siłą rzeczy agent Madonny nie mógł mieć dobrych informacji dla fanów artystki w tej kwestii.

W tej chwili musimy wstrzymać wszystkie zobowiązania, w tym trasę koncertową. Wkrótce podamy więcej szczegółów, w tym nową datę rozpoczęcia trasy i przełożonych koncertów

- czytamy w oświadczeniu.
REKLAMA

Czytaj także:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA