REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Gry na PC, Xbox One, Xbox 360, PS3 oraz PS4 w sieci Biedronka. Rusza wielka promocja

Zaczyna się kolejny okres promocji w sieci Biedronka. W ofercie sklepu znalazło się kilkadziesiąt tytułów dla graczy w każdym wieku, w tym pierwsze Wiedźminy, nowa część słynnej serii bijatyk oraz gry Lego dla całej rodziny. A wszystko w niskich cenach.

11.04.2018
14:08
promocje na gry
REKLAMA
REKLAMA

Proponowane w ofercie książki należą do jednej z czterech kategorii cenowych. Nowe pozycje będzie można nabyć w cenie 9,99 zł, 19,99 zł, 39,99 zł lub 59,99 zł. Koszt gier zależy od oferowanej platformy, jakości gry, czasu od premiery i popularności marki

Bestsellery w Biedronce – co warto kupić?

Batman: Arkham Knight

 class="wp-image-152640"

Premiera wersji Arkham Night na PC wywołała jeden z największych skandali ostatnich lat w środowisku graczy. Słaby port, pełen błędów i niedoróbek wywołał wściekłość graczy, którzy oczekiwali lepszego traktowania od swoich pupilków z Rocksteady. Od tego czasu wyszło jednak sporo poprawek i patchów, dlatego jeśli któryś fan Batmana nie miał jeszcze okazji dokończyć trylogii Arkham, koniecznie powinien skorzystać z oferty bestsellerów Biedronki.

Far Cry 4

 class="wp-image-152643"

Seria Far Cry powróciła do długiej przerwie powróciła do żywych wraz z Far Cry 3. Kolejna część sandboxowej serii od Ubisoftu była jeszcze bardziej imponująca. Ogromny świat pełen tajemnic i rzeczy do zrobienia w połączeniu z ciekawą historią zapewnił Far Cry 4 miejsce w panteonie najlepszych gier ostatnich lat. Pozycja w ofercie jest dostępna zarówno na PC, jak i Xboxa 360.

Rayman Legends

 class="wp-image-152646"

Rayman to obok Mario, Linka i Jeża Sonica jedna z legend gier wideo. Postać stworzona przez Michela Ancela miała przez lata swoje wzloty i upadki, ale ostatnie dwie części serii to powrót do najwyższej formy. A kupując Rayman Legends, de facto otrzymacie je obie. W grze zawarto powiem prawie wszystkie poziomy z Rayman Origins. Warto zatem wydać kilkadziesiąt złotych by zasmakować jednej z najlepszych platformówek w XXI wieku.

Street Fighter V

 class="wp-image-152649"

Każdy gracz ma swoją ulubioną część legendarnej serii bijatyk Street Fighter. Dzieło Capcomu zapewnia szybką rozgrywkę, fantastyczne combosy i zacną grafikę. Jeśli jeszcze nigdy nie mierzyliście się z Kenem, Ryu i resztą ekipy najlepszych wojowników, to najwyższy czas nadrobić tę zaległość.

Śródziemie: Cień Mordoru - Game of The Year Edition

 class="wp-image-152652"

Gra obowiązkowa dla każdego fana twórczości J.R.R. Tolkiena. Druga część serii łączącej najlepsze cechy gier Arkham i Assassin's Creed. Podbij Mordor w czasach przed słynną Wojną o Pierścień. A wszystko z pomocą twórcy Pierścieni Władzy i udziałem postaci znanych z słynnej powieści Tolkiena. Absolutny must have!

Co oprócz tego?

REKLAMA

W ofercie Biedronki znajdują się również inne ciekawe pozycje. Nabyć będzie można także trzecią grę z serii Risen od twórców uwielbianego Gothica, różne pozycje z Lego (m.in. Lego Harry Potter i Lego , dwie części Wiedźmina oraz nową wersję Lary Croft w grze Tomb Raider. Pełną listę bestsellerów Biedronki znajdziecie tutaj.

Promocja trwa od 11 do 24 kwietnia lub do wyczerpania zapasów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA