REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Neverwinter Nights 2 - PREMIERA!

CD Projekt z przyjemnością informuje, że dziś swoją premierę ma niecierpliwie wyczekiwana gra RPG Neverwinter Nights 2!

08.12.2006
13:02
Rozrywka Blog
REKLAMA

Neverwinter Nights 2 to bezpośredni spadkobierca tak wspaniałych tytułów jak Baldur's Gate i Icewind Dale. Po wielu latach oczekiwań mamy znowu okazję przenieść się do Zapomnianych Krain, a konkretnie na znane każdemu fanowi gier RPG, niesamowite Wybrzeże Mieczy! Gra została oczywiście oparta na zasadach jednego z najpopularniejszych na świecie papierowych systemów fabularnych - Dungeons & Dragons 3.5.

REKLAMA

Polska edycja gry jest unikatowa w skali świata! Dostępne są dwie wersje pudełek - białe i czarne, symbolizujące możliwość opowiedzenia się przez gracza, czy w rozgrywce stanie po stronie Zła, czy też Dobra.

Polska wersja językowa została przygotowana z wielkim rozmachem! Przetłumaczono kilka tysięcy stron tekstu i nagrano ponad 15 godzin dialogów. W nagraniach wzięły udział polskie gwiazdy filmowe i teatralne. Głosów bohaterom użyczyli między innymi Piotr Fronczewski, Krzysztof Kowalewski, Marian Opania, Henryk Talar, oraz Wiktor Zborowski.

Edycja Premierowa gry Neverwinter Nights 2 zawiera następujące elementy:

1. pełną polską wersję gry Neverwinter Nights 2 na płycie DVD,
2. dodatkową płytę Audio CD zawierającą 21 utworów z gry,
3. 160 stronnicową, drukowaną instrukcję,
4. drukowany, kolorowy poradnik,
5. efektowne pudełko na grę z etui.

REKLAMA

Dodatkowo dostępna jest wspaniała Edycja Kolekcjonerska, której zdjęcie można zobaczyć poniżej:

Gra Neverwinter Nights 2 została wydana w pełnej polskiej wersji językowej w sugerowanej cenie 129,90 PLN (199,90 PLN za Edycję Kolekcjonerską). Grę można nabyć taniej przy wykorzystaniu Wirtualnych Pieniędzy (Edycję Kolekcjonerską już od 159,90 PLN, standardową już od 99,90 PLN).

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA