REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Steam: Jak na zakupy, to tylko w weekend. Weekend #1

Nadszedł weekend, co dla graczy zainteresowanych dystrybucją cyfrową jest szczególnym powodem do radości. Po pierwsze, więcej czasu wolnego pozwala na poświęcenie się bez miary wyczekującym na dyskach tytułom. Po drugie, serwisy dystrybucyjne jak zawsze szykują atrakcyjne promocje. Przykładem może tu być platforma Steam, która niezmiennie pozwala na zaoszczędzenie do dwóch trzecich kwoty.

02.02.2013
5:48
Steam: Jak na zakupy, to tylko w weekend. Weekend #1
REKLAMA
REKLAMA

Atrakcyjna promocja dobowa to możliwość zakupu Prototype 2 ze zniżką 60%. Jest to przede wszystkim gratka dla wszystkich, którzy dobrze bawili się przy okazji pierwszej części z roku 2009. Kontynuacja, wydana w wakacje 2012 pozwala nam spojrzeć na historię zarazy z innej perspektywy. Schemat rozgrywki pozostał przy tym niezmieniony, jednak sama mechanika uległa metamorfozie czyniąc pojedynki bardziej widowiskowymi i podatnymi na działania gracza. W serwisie Steam pozostało już niewiele czasu, aby w promocyjnej cenie pojawić się w Nowym Jorku i stawiać kroki w kierunku zemsty na Aleksie Mercerze. Warto więc jeszcze dziś postawić ten tytuł na swojej wirtualnej półce.

REKLAMA

Drugą z interesujących ofert jest 66% zniżki na Legend of Grimrock. Jest to RPG inspirowany klasycznymi grami fabularnymi z gatunku dungeon crawl. Główny cel to eksploracja podziemi w widoku FPP. Istotne okazuje się dbanie o wyposażenie, skład drużyny, a także wypatrywanie wszelkich ukrytych w lokacjach obiektów. Stanowi to swojego rodzaju połączenie zapomnianego typu RPG z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi. Także ze względu na niezwykle atrakcyjną, promocyjną cenę, warto dać Legend of Grimrock szansę.

Ostatni z proponowanych przez Steam tytułów w okazyjnej cenie to nasz rodzimy akcent zestawienia. Painkiller: Hell & Damnation jest najnowszą częścią znanego FPSa skupiającego się na krwawej eksterminacji. The Farm 51, który na swoim koncie ma Necrovision, wykorzystał przy tworzeniu tej produkcji technologię Unreal Engine 3, co pozwala na podniesienie jakościowej poprzeczki serii. Zdecydowaną zaletą jest możliwość darmowego wypróbowania trybu multiplayer w ofercie darmowego weekendu (do niedzieli, godziny 22:00). Jeśli więc znudziła Ci się już beta sieciowa Crysis 3, a nie zdążyłeś kupić Painkiller: Hell & Damnation razem z pewnym znanym czasopismem, nadszedł idealny moment, aby zapoznać się chociaż z dostępnym bezpłatnie wieloosobowym trybem gry. Warto nie tylko ze względów patriotycznych.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA