REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Tylko do wieczora Borderlands 2 o 60% taniej!

Borderlands 2 to stosunkowo świeży tytuł. Sequel postapokaliptycznego FPP w cell-shadingu cieszy w single-player i kooperacyjnymi multi od września. Natomiast tych, którzy jeszcze się do niego nie przekonali, zachęcić może obniżka jego ceny w dystrybucji cyfrowej.

Niewiele gier ma tak wysoką średnią ocen z recenzji jak Borderlands 2. W ostatnim czasie wykroczyć poza próg 80% w notach w kategorii FPS udało się tylko Far Cry 3. Kogo jednak odrzuca "cukierkowatość" zieleni i tropików, powinien sięgnąć właśnie po surowość planety Pandora.

19.02.2013
21:03
Tylko do wieczora Borderlands 2 o 60% taniej! - splay.pl
REKLAMA
REKLAMA

Mało która strzelanka jest tak oryginalna jak właśnie Borderlands. Cell-shading w FPS okazał się dobrym pomysłem w przypadku komiksowej XIII i... no właśnie, więcej tytułów brak. Tymczasem tutaj, obok rysunkowej konwencji postawiono chaos, zagładę, ogrom broni i niekiedy fantazyjnie skonstruowanych oponentów. Do tego dochodzą elementy RPG i świetny tryb kooperacyjny do 4 graczy.

REKLAMA

Jeśli jeszcze nie dane Wam było spróbować sił w kontynuacji Borderlands, teraz jest najlepsza ku temu okazja. Promocja na Green Mag Gaming bije na głowę krajowe oferty, tym bardziej że wartość dolara wciąż jest niska. Specjalna oferta na produkt Gearbox Software potrwa dziś do 17-tej. Czas najwyższy ruszyć na Pandorę!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA