REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Premiery gier na Androida, iOS oraz Windows Phone – wszystkie najważniejsze tytuły w jednym miejscu #9

Przed Wami najciekawsze premiery gier na Androida, iOS oraz Windows Phone:

17.03.2014
19:28
Premiery gier na Androida, iOS oraz Windows Phone - 17 marca 2014
REKLAMA
REKLAMA

WINDOWS PHONE

Zombies Ate My Doctor

zombies ate my doctor

Zombies Ate My Doctor to kolejna produkcja z gatunku endless run. Ten typ gier cieszy się ogromną popularnością w sklepie Windows Phone, natomiast na system operacyjny Microsoftu trafiają coraz bardziej rozbudowane produkcje z tego grona. Zombies Ate My Doctror jest trójwymiarową, solidnie wykonaną aplikacją, w której zamiast biec przed siebie… jedziemy na szpitalnym łóżku, z bronią w ręce. Niestety, szpital w którym się znajdujemy został opanowany przez sympatycznie wyglądające żywe trupy, rolą gracza jest z kolei wydostać się z tego kompleksu, jednocześnie omijając przeszkody i strzelając do zombie. Gra jest w pełni darmowa.

Zobacz Zombies Ate My Doctor w sklepie Windows Phone, Google Play oraz iTunes App Store

Clan Defenders

Clan Defenders to trójwymiarowa aplikacja z gatunku line defender. Rolą posiadacza smartfona jest tutaj odpieranie kolejnych fal nastawionych wrogo osiłków, którzy chcą podbić dziewicze ziemie pokojowo usposobionego plemienia. Wzorem wielu innych produkcji tego typu, gracz ulepsza posiadane przez siebie bronie oraz zdobywa nowe, tak samo jak specjalne umiejętności. Clan Defenders jest produkcją do bólu odtwórczą, ale za sprawą miłej dla oka warstwy wizualnej oraz darmowego charakteru tej gry, można to twórcom wybaczyć.

clan defenders

Zobacz Clan Defenders w sklepie Windows Phone

Galactic Rush

Mój faworyt wśród debiutów tego tygodnia na Windows Phone. Galactic Rush to niezwykle sympatyczna, miła dla oka oraz wypełniona humorem produkcja, w której rolą gracza jest omijanie kolejnych przeszkód i wykręcanie jak najlepszych czasów przejścia poziomu. W odległej przyszłości unia gatunków z całego kosmosu zakłada się, kto jest najszybszą istotą we wszechświecie. Jako reprezentant ludzkości, musimy pokazać, że to właśnie homo sapiens nie mają sobie równych. Darmowa produkcja jest naprawdę dopracowana i czuję, że nieprędko zniknie z pamięci mojej Lumii.

galactic rush

Zobacz Galactic Rush w sklepie Windows Phone

ANDROID

Broken Sword: Serpent's Curse

Nowa odsłona kultowej kiedyś gry przygodowej wylądowała właśnie w Google Play. Wcześniej aplikacja była grywalna na platformach z iOS oraz komputerach osobistych. Czy warto wydać aż 25 złotych na próbę wskrzeszenia zapomnianej już nieco marki? Moim zdaniem nie, chociaż znam wielu, którym Serpent’s Curse niezwykle przypadło do gustu. Jeżeli naprawdę zastanawiacie się nad zakupem, odsyłam Was do recenzji tej aplikacji w wykonaniu Przemka Pająka.

Zobacz Broken Sword: Serpent's Curse w sklepie Google Play oraz iTunes App Store

Crazy Taxi

Okej, Crazy Taxi nie jest debiutantem w Google Play. Aplikacja była możliwa do kupienia od wielu, wielu miesięcy, ale dopiero teraz stała się darmowa. Wcześniej każdy zainteresowany wielką grą SEGI musiał kupić ją nieco ponad 15 złotych. W świetle nadchodzącej kontynuacji twórca zdecydował się na zwiększenie zainteresowania swoją marką, oddając Crazy Taxi w ręce graczy zupełnie za darmo. No i jak tutaj nie skorzystać? Pobierać i instalować bez żadnego marudzenia, ta gra w mobilnym wydaniu jest niemal równie dobra i grywalna, co wielki kiedyś oryginał.

Zobacz Crazy Taxi w sklepie Google Play oraz iTunes App Store

Threes!

Threes! to kolejna aplikacja, która przywędrowała na Androida prosto z iTunes App Store. Kilka tygodni temu pisałem, że nie potrafię się oderwać od tej gry logicznej, pomimo moich największych starań. Teraz tego kapitalnego narkotyku mogą zaznać również posiadacze systemu operacyjnego Google, do czego gorąco namawiam. Oczywiście dla wielu przeszkodą może być cena, ale uwierzcie mi – jeżeli lubujecie się w tytułach tego typu, gra jest warta świeczki.

iOS

Surgeon Simulator

W końcu jest! Uzależniająca, niezwykle zręcznościowa produkcja wylądowała właśnie w iTunes App Store. Nie należy co prawda do tanich, no ale hej – w końcu to Surgeon Simulator. Kto grał w ten tytuł na komputerze osobistym, ten doskonale wie, o co mi chodzi. Edycja na iPada posiada niedostępne nigdy wcześniej misje, ja z kolei  jestem po prostu OCZAROWANY po kilku pierwszych operacjach . Zdecydowany, bezapelacyjny lider wśród wszystkich debiutujących tego tygodnia, niezależnie od platformy.

Zobacz Surgeon Simulator w sklepie iTunes App Store

Zombie Gunship Zero

Zawsze chcieliście zagrać w popularne Zombie Gunship, ale szkoda Wam było wydawać pieniądze na kota w worku? Nie ma problemu. Wydawca zdecydował się na opublikowanie w iTunes wersji darmowej, która zarabia na siebie za pomocą wbudowanych reklam. Producenci z Limbic Software obiecują dokładnie te same wrażenia, co z płatnej wersji gry, bez żadnych cięć oraz kompromisów. Po kilku minutach z darmowym tytułem wiele wskazuje na to, że dotrzymali słowa.

Zobacz Zombie Hunship Zero w sklepie iTunes App Store

REKLAMA

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA