REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

4 WIELKIE HITY W SERII SUPER$ELLER

16.03.2007
17:45
REKLAMA

Cenega Poland ma przyjemność poinformować, iż już pozostał tylko
tydzień do premiery 4 wielkich hitów firm Microsoft, Ubi Soft oraz
Eidos.

REKLAMA

Będą to jedne z najlepszych produkcji w historii branży gier komputerowych, czyli Age of Empires Edycja Kolekcjonerska (Age of Empires I, dodatek Age of Empires: Rise of Rome, Age of Empires II: The Age of Kings, dodatek Age of Empires II: The Conquerors, ścieżka dźwiękowa), Age of Mythology Złota Edycja (Age of Mythology wraz z dodatkiem The Titans), Commandos Strike Force oraz Prince of Persia: Dwa Trony. Wszystkie gry zostały profesjonalnie przetłumaczone na język polski, a w przypadku Age of Empires Edycja Kolekcjonerska i Age of Mythology Złota Edycja są to lokalizacje premierowe na polskim rynku.

Jednocześnie przypominamy, że w sklepie internetowym Cenega Poland cały czas można składać zamówienia przedpremierowe na wyżej wymienione tytuły, dzięki czemu zapłacicie jedynie 43.90 PLN za każdą grę.

REKLAMA

Każda gra z serii Super$eller kosztuje jedyne 49.90 PLN. Wszystkie nowe tytuły zostały bardzo wysoko ocenione przez recenzentów w Polsce i na całym świecie, jest to gwarancja najwyższej jakości i wielu godzin wspaniałej zabawy. Są to tylko najlepiej sprzedające się gry z katalogu Cenega Poland. Uznane! Polecane! Pewne!

Informacja prasowa Cenega Poland

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA