REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

Dopadła cię chandra po finale hitowego serialu Amazona? Spokojnie, będzie nowy sezon

Tegoroczne wakacje zrobił nam Amazon. I chociaż turnus sponsorowany przez Prime Video dobiegł już końca, wiadomo, że jeszcze przyjdzie nam do Cousins powrócić. Hit platformy "Tego lata stałam się piękna" doczeka się 3. sezonu. Pytanie tylko kiedy?

26.08.2023
10:11
tego lata stałam się piękna amazon prime video co obejrzeć
REKLAMA

2. sezon "Tego lata stałam się piękna" okazał się hitem. Serial porwał użytkowników Prime Video w Polsce, bo od samej swojej premiery do ekscytującego finału nie chciał opuścić czołówki listy najpopularniejszych tytułów dostępnych na platformie w Polsce. Dobra wiadomość jest taka, że na kontynuacje losów Belly rzucili się subskrybenci nie tylko w naszym kraju, ale na całym świecie. Liczba widzów okazała się wystarczająca, aby Amazon zamówił sequel.

To ma sens, bo przecież "Tego lata stałam się piękna" powstało na bazie popularnej trylogii young adultowych romansów spod pióra Jenny Han. Do tej pory dostaliśmy adaptacje dwóch pierwszych części serii i twórcom została jeszcze do opowiedzenia historia z "We'll Always Have Summer". Czeka nas więc kolejna dawka uniesień. Na razie jednak musimy trwać w zawieszeniu i z poczuciem irytującego niedosytu po finałowym cliffhangerze 2. sezonu.

Czytaj także:

REKLAMA

Amazon Prime Video - co obejrzeć na platformie?

Niestety, fani "Tego lata stałam się piękna" muszą uzbroić się w cierpliwość. 3. sezon co prawda już jakiś czas temu oficjalnie dostał zielone światło, ale twórcy szybko do roboty się nie wezmą. W końcu trwają właśnie strajki scenarzystów i aktorów, które wstrzymały Hollywood i nic nie wskazuje na to, żeby miały niedługo dobiec końca.

Tego lata stałam się piękna: 3. sezon - Amazon Prime Video

Użytkownicy Amazon Prime Video nie płaczą po zakończeniu 2. sezonu "Tego lata stałam się piękna", bo jeszcze w trakcie hitowego serialu dostali tytuł również trochę naiwny i bardzo uroczy. "Red, White & Royal Blue" to historia romansu pierwszego syna Stanów Zjednoczonych i któregośtam dziedzica brytyjskiego tronu. Film w tym tygodniu uplasował się na czwartym miejscu listy najpopularniejszych tytułów dostępnych na platformie w naszym kraju. W zestawieniu nie brakuje jednak też produkcji utrzymanych w zupełnie innych klimatach.

Między "Tego lata stałam się piękna" a "Red, White & Royal Blue" znalazł się thriller na podstawie powieści Harlana Cobena "Schronienie" i "Poker Face". Nie, ten ostatni tytuł to nie jest głośny serial Riana Johnsona (on niedługo pojawi się na SkyShowtime), tylko film z 2022 roku, w którym Russell Crowe wciela się w ekscentrycznego miliardera. Główny bohater organizuje grę w pokera dla przyjaciół, ale wieczór przybiera nieoczekiwany obrót, kiedy na jaw zaczynają wychodzić długo skrywane sekrety.

Poker Face - Amazon Prime Video - co obejrzeć?
REKLAMA

Amazon Prime Video - najpopularniejsze tytuły w Polsce w tym tygodniu

 1. Tego lata stałam się piękna
 2. Poker Face
 3. Schronienie
 4. Red, White & Royal Blue
 5. Dobry omen
 6. Wszystkie kwiaty Alice Hart
 7. Jack Ryan
 8. Gra fortuny
 9. Naśladowca
 10. Moja wina
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA