REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Anomaly: Warzone Earth za darmo? 11 Bit Studios promuje Games Republic

Kojarzycie 11 Bit Studios? Chłopaki robią jedne z najlepszych gier, jakie widziały smartfony i tablety. Ich obecność na komputerach i konsolach również jest coraz silniejsza. Rodzimi twórcy nabrali wiatru w żagle i wystartowali z własną platformą cyfrowej dystrybucji – Games Republic. Na zachętę po Anomaly: Warzone Earth dla każdego!

26.04.2014
14:46
Anomaly: Warzone Earth za darmo? 11 Bit Studios promuje Games Republic
REKLAMA
REKLAMA

Anomaly: Warzone Earth to niekwestionowany lider mobilnych produkcji na przynajmniej kilku płaszczyznach. Po pierwsze, nie znajdziecie lepszej, pełniejszej i bardziej satysfakcjonującej gry z gatunku tak zwanego „odwróconego tower defense”. Po drugie, polski tytuł wgniata w fotel swoją oprawą wizualną. Po trzecie – to jedna z niewielu rozbudowanych gier, które jak ulał pasują do mobilnego formatu zabawy, na kilka minut w komunikacji miejskiej bądź w kolejce do dziekanatu.

anomaly games republic 2

Po ogromnym sukcesie na platformach mobilnych, Anomaly: Warzine Earth wylądowało na stacjonarnych urządzeniach, z jeszcze lepszą grafiką i ulepszonym o wykorzystanie myszki systemem. Dzisiaj każdy z Was może dostać tę grę całkowicie za darmo. Wystarczy kilka bardzo prostych kroków:

Po pierwsze, odwiedzacie Games Republic i zakładacie tam swoje konto. Pamiętajcie, aby dokładnie sprawdzić wpisywany adres email – to właśnie na niego dostaniecie wiadomość aktywacyjną. Po dopełnieniu formalności i stworzeniu konta otrzymacie  emaila do Games Republic. Bardzo miłego emaila, ponieważ to właśnie w nim przeczytacie o prezencie od 11 Bit Studios. Po kliknięciu w link zawarty w wiadomości zostaniecie przekierowani do Waszej listy gier. Tam już będzie czekało pierwsze Anomaly, kompatybilne z systemami Windows, Linux oraz Mac.

anomaly games republic
REKLAMA

Wilk syty i owca cała. Games Republic ma kolejnego użytkownika, Wy macie bardzo dobrą grę, w sam raz na Majówkę. Widzicie, nawet nie bolało.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA