REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Europa Universalis III - najlepsza część strategicznej sagi!

Cenega Poland, lider grupy Cenega, ma przyjemność poinformować, że trzecia część serii Europa Universalis III święci triumfy w polskich mediach!

12.03.2007
19:59
Rozrywka Spidersweb
REKLAMA

Pierwsze, bardzo pochlebne recenzje potwierdzają, iż nowa Europa to nie tylko doskonała kontynuacja serii wszech czasów ale przede wszystkim świetna zabawa dla wszystkich graczy, nie tylko zagorzałych miłośników strategii! Poniżej mały wycinek ocen, jakie dotąd uzyskała produkcja studia Paradox:

REKLAMA

"Piszę o EU3 w samych superlatywach, ale szczerze mówiąc, sa one uzasadnione."

"Wystarczy kilkanaście minut aby opanowac podstawy sterowania i najważniejsze mechaniz
my rozgrywki."

"Seria EU zawsze była produkcja z gatunku "tylko dla wybranych". Jej trzecia czesc dowodzi, że wybranym może być każdy."

"Nie ma wątpliwości - to najlepsza część strategicznej sagi!"

Click

ocena 5-/6
rekomendacja HIT CLICK

"Strategia historyczna, globalna, bezapelacyjnie najlepsza w swojej klasie."

onet.pl

ocena 9.5/10

"Produkt prawie doskonały."

Eufi.org

ocena 90%

"Doskonała propozycja dla fanów kombinowania "co by było, gdyby..." oraz pasjonatów historii politycznej Europy."

GameRanking

ocena 85%

"Dotychczas seria EU3 kojarzyla się ze skomplikowanymi i wymagającymi produktami przeznaczonymi dla wytrwałych, żeby nie powiedziec zatwardziałych strategow. Trzecia część cyklu zmienia ten wizerunek. (…) jest od poprzednich bogatsza w opcje ale zarazem mniej skomplikowana. Dzięki temu kazdy przy odrobinie wysilku doceni możliwość decydowania o losach świata."

Metro

"Gra, która gwarantuje wiele nieprzespanych nocy."

Technopolis.polityka.pl

ocena 5.5/6

"Gra niemal doskonała."

Dziennik Wschodni

ocena 6/6

Przypominamy, że długo oczekiwana kontynuacja bestsellerowej serii trafiła do sprzedaży 9 lutego. Trzecia część kultowej strategii wydana została w naszym kraju w polskiej wersji językowej z napisami, a w standardowej, polskiej edycji zawarty będzie plakat/mapa, który w wersjach zachodnich dostępny jest tylko jako dodatek do edycji kolekcjonerskiej. Cenę standardowej edycji Europa Universalis III ustalono na poziomie 129,90 złotych.

Dodatkowo, aby oddać w ręce gracza jak najlepszy produkt, Europa Universalis III wydana została w unikatowym na skalę światową, ekskluzywnym pudełku z uchylaną klapką, które pokryte zostało atrakcyjnym, błyszczącym lakierem oraz wytłaczanymi elementami.

REKLAMA

Tłumaczenie gry Europa Universalis III było jednym z największych wyzwań lokalizacyjnych ostatnich miesięcy - przy tłumaczeniu samej mapy użyto aż 1278 nazw własnych!

------------------------
Źródło: Cenega Poland - Informacja prasowa

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA