REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Halo 3 we wrześniu?

Głównie za sprawą amerykańskiego IGN plotka głosi, iż w najnowszą odsłonę serii Halo będziemy mogli zagrać już we wrześniu bieżącego roku. Ponoć informację tą potwierdziły dwa niezależne, aczkolwiek dobrze poinformowane źródła.

18.03.2007
19:59
Rozrywka Blog
REKLAMA

Fakt ten jest prawdopodobny. Wszak Bungie, autorzy gry, już od jakiegoś czasu twierdzą, że gra jest już w dość zaawansowanym stadium powstawania.

Testy wersji beta już trwają. Nad grą siedzą tysiące graczy, a do współpracy przy testach mają zostać zaproszeni przedstawiciele fachowych serwisów. Wszytko po to, aby gra pod każdym względem olśniewała swoim poziomem wykonania. Pozostaje mieć nadzieję, iż ewentualne przyśpieszenie premiery nie wpłynie na ogólny poziom gry. Póki co Microsoft ani nie zaprzecza, ani nie potwierdza plotki. Gra ukaże się jesienią tego roku - tyle ze strony M$. Zobaczymy, co to będzie.

REKLAMA

Gra ma ogromne zadatki na ogromny hicior. Sporo graczy już komentuje po rozmaitych forach, że to właśnie dla tej gry kupiło bądź ma zamiar kupić 360-tkę. Trudno wyobrazić sobie sytuację, żeby gra, na którą zostanie wydane tyle milionów baksów miałaby okazać się nie od końca udaną pozycją. Jednak jak zwykle nic pewnego.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA