REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Nowa Indie Gala rajem dla posiadaczy Androida

The Indie Gala Mobile 3 to zestaw 9 gier na smartfony i tablety z systemem operacyjnym od Google. Solidne tytuły można kupić w dwóch zestawach – za dowolną stawkę zgarniasz 4 z nich, płacąc 3 dolary i 44 centy masz je wszystkie. Warto? Warto!

19.05.2013
17:54
Nowa Indie Gala rajem dla posiadaczy Androida
REKLAMA
REKLAMA

Jeżeli nie należycie do rozrzutnych i uważacie, że producentom za ich aplikacje wystarczy raptem jeden cent, już od takiej sumy możecie sprawić sobie cztery tytuły oferowane w Indie Gala Mobile 3. Oferta godna polecenia, bowiem za dowolną kwotę, mniejszą niż 3 dolary i 44 centy, otrzymacie Chimpact, Trainz Simulator, 9th Dawn i Fruit Blitz. Już sam Trainz to koszt ponad 15 złotych, także posiadacze sprzętów z Androidem mogą zaoszczędzić na zakupie naprawdę sporo. Przy założeniu, że na Mobile 3 wydacie – powiedzmy – jednego dolara, zostaje nam w kieszeni 28 złotych, co jest naprawdę sporą sumą, jeżeli chodzi o zakupy w sklepach takich jak Google Play czy Windows Store.

Jeżeli chcemy zgarnąć cały pakiet, przy wpłacie 3 dolarów i 44 centów dostajemy łącznie dziewięć gier na Androida. Poza czterema, które zostały wymienione wyżej, do paczki zostaną wtedy dorzucone Trainz Driver, Serious Sam: Kamikaze Attack, Great Big War Game, Bag It! Oraz Slender Man!: Chapter 1: Alone. Jako gratis, twórcy Indie Gala Mobile dodają dwie gry na komputery osobiste – Naval War: Arctic Circle oraz Trainz Simulator: Settle and Carlisle. Co prawda to tytuły, na które gracz nie zwróciłby uwagi, nawet gdyby wciskali mu je do paczki chipsów, ale sami wiecie, czego nie robi się z darowanym koniem.

trainz simulator android

Podsumowując, pakiet 9 gier na Androida, warty w tej chwili około 59 złotych i 50 groszy, zgarniacie za nieco ponad 14 złotych. Odpowiednia cena, za wiele, wiele godzin mobilnego grania. Dla tych, którzy nie mają aktualnie tych 3 dolarów na koncie, zawsze pozostaje mniejsza paczka czterech tytułów, za dowolną cenę, zaczynającą się już od symbolicznego centa.

REKLAMA

O tym, że to promocja warta uwagi, świadczy fakt, ilu klientów skorzystało już z oferty trzeciego Indie Gala Mobile. Na ten moment pakiet kupiło prawie 300 tysięcy osób, zaopatrując twórców w ponad półtora miliona dolarów. The Indie Gala Mobile 3 potrwa jeszcze przez trzy dni. Kupować, nie żałować.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA