REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Nowe gry na konsolę PlayStation Portable w sprzedaży już w marcu

09.03.2007
16:47
REKLAMA

Jako lider grupy Cenega, będącej wyłącznym partnerem firmy Take 2
Interactive w Polsce i na Słowacji, mamy przyjemność poinformować,
że już w marcu do sprzedaży trafią aż cztery nowe pozycje na
konsolę PlayStation Portable.

REKLAMA

Będą to:

The Warriors

Na błyskających neonami ulicach Nowego Jorku toczy się bitwa na niespotykaną skalę. Armie nocy liczą sobie po 100 000 członków, a każdy z nich ma w tej chwili tylko jeden cel - dopaść Warriorsów - gang niesłusznie oskarżony o zabójstwo przywódcy konkurencyjnej grupy przestępczej. Warriorsi muszą przebyć drogę z jednego końca Nowego Jorku na drugi - do bezpiecznej dzielnicy, w której będą mogli czuć się jak u siebie. Jednak na drodze do spokoju stoi 30 kilometrów miejskiej dżungli i tysiące bezwzględnych gangsterów. Armia przestępców rządzi ulicami, od których nie ma ucieczki - Warriorsi muszą walczyć o przetrwanie w mrocznym mieście.

Sid Meier's Pirates

Produkcja legendarnego Sida Meiera debiutuje na konsoli PlayStation Portable. W wielokrotnie nagradzanym połączeniu gry przygodowej i strategii - Sid Meier's Pirates! - masz okazję wcielić się w postać pirackiego kapitana, zdobyć pieniądze i sławę! Przenieś się na niespokojne, XVII-wieczne wody Karaibów, gdzie niepodzielnie panowali korsarze i stań się jednym z najsławniejszych zawadiaków, jacy kiedykolwiek pływali po morzach. W "Piratach" każdy znajdzie coś dla siebie!

Ghost Rider

Johnny Blaze, którego dusza skazana została na wieczne potępienie, rozświetla nocne niebo jako Ghost Rider. Musi chronić innych, by nie podzielili jego przeklętego losu i spowodować, aby złoczyńcy, tacy jak Blackheart, Vengeance czy Scarecrow, zakosztowali ognia piekielnego. Musi ochronić życie i duszę swej miłości, Roxanne... Wejdź do akcji w grze Ghost Rider, doskonale odtwarzającej realia komiksu firmy Marvel oraz filmu Sony Pictures. Unikatowe połączenie dynamicznej walki i starć motocyklowych spowoduje, że krew zagotuje Ci się w żyłach! Wciel się w Johnny'ego Blaze czyli Ghost Ridera, który krąży po amerykańskich autostradach i sieje postrach wśród przeklętych dusz. Wysokooktanowa fabuła rzuci Cię w najodleglejsze zakątki USA i pozwoli Ci zmierzyć się ze znanymi z filmu i komiksu przeciwnikami.

Dungeon Siege: Throne of Agony

Dungeon Siege: Throne of Agony na PlayStation Portable to zupełnie nowa przygoda, stworzona specjalnie z myślą o przenośnej konsoli. Zupełnie nowe postacie, nieliniowa kampania w trybie jednoosobowym i opcje rozgrywki wieloosobowej w trybie kooperacji i rywalizacji - Throne of Agony to najlepsza gra action-RPG jaką możesz zabrać ze sobą!

REKLAMA

Każdy tytuł dostępny będzie w cenie 179,90 złotych. Wkrótce ujawnione zostaną dodatkowe informacje, dotyczące dokładnej daty premiery każdej z gier.

Informacja prasowa Cenega Poland

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA